Mobil Menü:

Güzel Sevgiliye Aşk Sözleri Kısa - Arkadaş Arıyorum

Güzel Sevgiliye Aşk Sözleri Kısa

Uzaktan sevmek zor uzaktan başkasının nasıl hissettiğini bilemezsin. Ama ben seni sever iken bile uzakta olsan bile ben seni nasıl sevdiğimi içimin nasıl yandığını hiçbir zaman bilemeyeceksin. Çünkü sen benim kadar sevmedin çünkü sen benim kadar kıymet vermedin bu aşka o nedenle bilemezsin diyorum. Güzel sevgiliye aşk sözleri kısa sözleri herkes paylaşır yada herkes sevdiğine söyler.

Ama onu içten her sabah onun yüzünü güldürmek güne güzel başlamasını istediğin için oradan buradan bulma değil güzel sevgiliye aşk sözleri kısa kendi içimdekileri yazarak mesaj olarak göndermek kimsenin yapamayacağı bir şey. Biliyor musun gider iken söz vermiştin bana yanımdakinden hiç bir farkı olmayacağını uzakta iken beni seveceğini beni düşüneceğini yolların zamanın bizi ayırmaya gücü yetmez diye verdiğin söze ne oldu. Gitmeden söz vermiştin ben sözümü her şeye rağmen halen tutuyorum senle beraber iken de tuttum halen de tutuyorum ancak sen tutamadın. Önemli olan yanında kolay iken sevmek değil zoru başarmaktır. Uzakta iken bile sevmeyi başarmaktır. Zoru görünce kaçmak değil.Gittin direk unuttun beni çünkü sevmemişsin benim kadar kalbini hayatını verecek kadar sevmemişsin. Hemde hiçbir zaman sevmemişsin sevsen gider gitmez unutmazdın. Ne kadar telefonun başında aramanı beklediğimi bilemezsin. Ya da seni aradığımda ulaşamamak telefonlarıma cevap vermemen yada sana içimden geldiği gibi güzel günaydın mesajları çekmeme vermediğin cevaplar sıklaştı. Arama ayrılalım diyecek kadar bile cesaretin yoktu o kadar bile yaşamışlığımıza aşkımıza o kadar bile kıymet vermemişsin. Ben unutmadım seni aşkımızı değil bana yaptığın beni o kadar zaman bekletmeni bana geri dönmeyişlerini bana ayrılmak istediğini söylecek bile cesaretin olmayışını hiç birini unutmadım. Unuttuğum şey tek aşkımız oldu. En azından benim aşkım çünkü sen sevmemişsin sen aşık olamamışsın. Senden sonra ne kadar acı çektiğimi ne kadar dağıldığımı bilemezsin çünkü bunu yaşaman için önce hissetmen gerekli bunu anlaman için beni anlaman için önce sevmen gerekli benim hissettiklerimi anlaman önce bunları hissetmen gerek işte.

Sonra zaman sonra yanıma geliyorsun ve beni affet diyorsun olmaz be sevdiğim ne kadar istersem isteyeyim olmaz çünkü zaten seni unutamamışken ama yaptıklarını da unutmadan olmaz çünkü senden sonra toplamam çok zamanımı aldı. Ve geçte olsa anladım ki sen benim seni sevdiğim kadar hiçbir zaman sevemezsin. Güzel sevgiliye aşk sözleri kısa benden sana bir hatıra kalsın çünkü ben sana dair bütün hatıraları saklıyorum ne kadar içimden yakmak geçse de atmak geçse de silmek istersem isteyeyim yapamıyorum. Bu senin için değil kendim bu kadar büyük bir aşkı çöpe atmak istememden kaynaklanıyor. Sakın üstüne alınma sevgilim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015