Mobil Menü:

Güzel Sevgiliye Aşk Mesajları - Arkadaş Arıyorum

Güzel Sevgiliye Aşk Mesajları

Bir insanın sevdiğin bir kişinin seni düşünmesi ne kadar güzel bir duygu ne kadar kendini iyi hissettiren insanın kalbini yumuşatan sevgiyle dolduran çok güzel bir duygu. Aslında o kişiyi mutlu etmek sevdiğini hissettirmek veya düşündüğünü önemsediğini göstermek güzel sevgiliye aşk mesajları göndermek kadar basit bir şey.

Bir günaydın mesajı yada gün ortasında gönderilen güzel sevgiliye aşk mesajları o gün senin bütün günün güzel geçmesine sana kendini iyi hissettirmeyi başaran kişiyi mutlu etmek için onu düşünmek çok güzel aşkı sevgiyi besleyen ufak tefek şeyler gibi olsa da aşık olan seven bir insan için çok önemli şeylerdir. Aşk sevgi aslında büyük bir şeyler beklemez aşık olan seven insanı mutlu eden huzurlu eden şey ufak şeylerdir. Sevdiği insanla geçireceği vakit onun yanında olmak onu özlemek onu seni düşündüğünü kalplerinizin birbirini düşündüğünü sevdiğini bilmek böyle ufak tefek şeyler aşkı sevgiyi gerçekten bilenler bunlarla mutlu olur bunlardan başka bir şey istemez en azından bizim aşkımız öyleydi. Ben yada sen benden büyük bir şeyler sevgiyi aşkı göstermek için büyük bir şeyler beklemedik. Biz ufak şeylerle mutlu olan gerçekten seven iki kişiydik. Hatta bir bütündük. Biz ayrı olarak hiç düşünmedim. Ve ayrılmak yada sensiz geçecek bir gün bir hayat hiç düşünmedim. Çünkü sen benim aldığım nefes kokladığım çiçekler dünyam hayatım herşeyimdin. Her zaman her durumda yanımda oldun ve sana bunları söylemeye hiç fırsatım olmadı bende her zaman senin yanında olacağımı seni seveceğimi bilmeni isterim dünyam benim.

Zaman nasılda geçiyor o güzel günlerin hatıraları anları hep aklımda sensiz geçen günlerim hiç aklımdan çıkmıyor ama tek tutunduğum şey seninle geçirdiğim o güzel anılar hatıralar çünkü ben seni seviyorum sen beni seviyorsun biliyorum sevdiğim benim. Güzel sevgiliye aşk mesajları göndermeye halen devam ediyorum çünkü biliyorum ki bu seni mutlu eden seni sevdiğimi gününün güzel geçmesini sağlayan benim içinde önemli olan bir şeydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015