Mobil Menü:

Güzel Aşk Ve Sevgi Sözleri - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Güzel Aşk Ve Sevgi Sözleri

Sevgiliye sevdiğin erkeğe veya sevdiğin bir kadına güzel aşk ve sevgi sözleri söylemek onu sevdiğini aşkını hissettirmek bu kadar kolay aslında. Dudaklarından dökülen iki kelime bile karşındaki kişiyi mutlu etmeye onu önemsediğini sevdiğini göstermeye yeter. Hele bu bir bayan için çok önemli çünkü bazen hissettirmek yetmez onu söylemekte gerekir.

Tabi bu içinden ne zaman geldiği ile ilgili çünkü daima durmadan o iki kelimeyi söylersen bunun bir anlamı değeri kalmaz. Çünkü onun özel olması için o iki kelimeyi durmadan değilde. Onun ihtiyacı olduğu zaman söylemek daha önemli bana göre böyle . Ama bazen de gerçek aşk bile iki taraflı olmadığı zaman bunların hiçbir önemi olmuyor sen ne yaparsan yap ne kadar uğraşırsan uğraş uğruna güzel aşk ve sevgi sözleri söyle istersen bir insan gitmeyi kafasına koyduğu zaman gider bunu engelleyemezsin. Şimdi hatırlayamıyorum hiç bir şeyi, içim bomboş karanlık bir yerdeyim sanki.Çığlık atmak haykırmak istiyorum içimin kalbimin derinliklerinde ama bir şey bana engel oluyor. Olmasını istemediğim bir şey oluyor bana içimde ki fırtınalar dışımdaki gerçekte yansıyan ise korkunç bir sessizlik içine kapanık soyutlanmış halim beni korkutuyor artık. Her gece sabah olduğunda uyanıyorum ama göremiyorum benden ne kaldığını geriye artık içimi kalbimi acıtıyor ne kadar gitme desem de gittin ne kadar seni sevsem de gittin şimdi gör bak halimi. Refa mı bu bana senin için o kadar yaptıklarımdan sonra seni o kadar sever iken bu bana refa mı bilemiyorum. Karanlık beni hapsediyor.Tek hissettiğim saf sensizliğin korkusuydu ve bu başıma geldi şimdi sensiz geçen zamanlarım sensiz geçen günlerim var.

Yaşayamıyorum, nefes alamıyorum, ölemiyorum bildiğin kendi içime hapsoldum sensizlik ne kadar ağır geldiğini sensizliğin ne kadar zor geldiğini benim hissettiklerimi hissetmeden anlayamazsın. Gider iken benden kollarımı aldın, konuşmamı aldı, vücudumu aldın, bacaklarımı aldın ve en çok ta ruhumu aldın. Beni sensizlik içinde bir cehenneme bıraktın. Gider iken benim bütün duygularımı düşüncelerimi her şeyi götürdün. Şimdi anlıyor musun beni şimdi duyabiliyor musun sesimi. Ben sensizliğe mecburum sevgilim. Çünkü biliyorum ki ne söylersem söyleyeyim sevmedikten sonra sen beni sevmedikten sonra bir önemi yok. Güzel aşk ve sevgi sözleri sana dair içimde biriktirdiğim bütün hisler sözler sadece içimde kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015