Mobil Menü:

Güzel Aşk Sözleri Sevgiliye Uzun - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Güzel Aşk Sözleri Sevgiliye Uzun

Siz bilir misiniz sevdiğin insanın yanında ki huzuru mutluluğu onun omzuna huzurla güvenle başını yaslayabilmenin ne demek olduğunu bilir misiniz. Bence herkes bilemez çünkü bu duygu öyle anlatılacak öyle tarif edilecek bir şey değil. Hissetmek gerekir onu içten hissetmek gerekir. Bu nedenle bugün uyandığımda yatağın sol tarafına baktım ve bomboş olduğunu gördüm. Sonra buraya güzel aşk sözleri sevgiliye uzun sözler yazmak istedim.

Aslında uzun zamandır yatağın sol tarafı boş. Ama bir türlü alışamadım. Ne onun yokluğuna ne onsuz yaşamaya ne de onsuz olmaya alışamadım. Alışmak kolay derlerdi hani kolay olması gerekiyordu. Ama ben bir türlü alışmadım. Sever iken aşık iken kaybetmek onu kalbinden atmak ne kadar zor kimse bilemez anlayamaz ne çektiğimi ne kaybettiğimi kimse anlayamaz. Keşke kırmadan acıtmadan yıpratmadan üzmeden sevebilsek keşke kırmasak kimseyi bir hata bir küçük bir şey insanın hayatını ne şekilde mahvettiğini insanın hayatını nasıl karartığını öğrendim. Bu ayrılık bana çok şey öğretti ve bir çok şeyin farkına varmamı sağladı. Ama özlüyorum seni hemde çok elimde tek kalan hatıraların resimlerin ve anılarım elimde tek kalan şey bunlar. Hani soruyordun ya gitmeden önce gideceğini söyledikten sonra elinde ne kaldı diye elimde bunlar kaldı işte sevgilim. Tek kalan şey bunlar ve ben onlara sımsıkı tutunmaktan başka çarem yok. Onlara sımsıkı sarılmaktan başka bir şey gelmiyor elimden. Güzel aşk sözleri sevgiliye uzun sözler söylemek seni sevdiğimi haykırmak içimde daha fazla tutmak istemiyorum. Ama bil ki kalbim ölünceye kadar seni sevecek yalnız seninle olmak senin yanında olmak istiyorum.

Çünkü yanında huzur bulduğum güven bulduğum mutluluk bulduğum tek insan sensin. Sen benim bu hayatta başıma gelen en güzel şeysin. Ben sevgiyi sevilmeyi şefkati bütün duyguları sende tattım sende gördüm. Güzel aşk sözleri sevgiliye uzun söylediğin o güzel günlerin hatırına bize aşkımıza bir şans daha ver geri dön gitmeni istediğim zaman git demek istemedim sana çünkü olmuyor sevdiğim olmuyor sensiz olmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015