Mobil Menü:

Güzel Aşk Şiirleri Sevgiliye - Arkadaş Arıyorum

Güzel Aşk Şiirleri Sevgiliye

Artık her kes çoğunlukla herkesin bildiği gibi sevgiye aşka dair insanların iki aşık kişinin birbiri için yazdığı yada bulmak istediği güzel aşk şiirleri sevgiliye dair içinde beslediğin duyguları anlatan bir şiir vardır.

Bir kişinin seni sevmesi seni önemsemesi sana dair içinde güzel duyguların oluşması bence çok güzel bir duygu çünkü sevildiğini önemsediğini gösterir. Bugün ikimiz için bu şiir bizim olsun dediğim bir şiir okudum sevgilim güzel aşk şiirleri sevgiliye dair bize dair bu şiir ikimizi aşkımızı anlatan çok duygusal sanki bizi tarif etmişler gibi oluşan insanı içini aşk ve mutluluk kaplayan her okuduğumda sözcükler her dudağımdan döküldüğünde seni hatırlatan bir şiir bulmuştum. Hatırlıyorsun demi bu ikimizin bizim şiirimiz olsun seni hatırlatan seni anımsatan bana o kadar çok şey var ki her an yanımda olmasan bile yanımdaymış gibi hissetmemi sağlayan bu hatıralar olmasa ne yapardım bilemiyorum.Her gece ger gündüz her an dudaklarımdan dökülen sözcükler sana dair her şey benim için biliyorum yakında döneceksin ama özlüyorum seni ne yapayım. İnsan sevdiği kişiyi özlermiş ben seni kendimden daha çok seviyorum ve o kadar da fazla özlüyorum. Yanımda iken bile özler iken seni şimdi bana o kadar uzaksın o kadar uzak bir yerdesin ki özlemim sana olan hasretim gün gün artıyor. Biliyorum geleceksin ve bu özlem hasret bitecek şarkımızı şiirimizi gözlerine bakarak okumak söylemek istiyorum. Halen şiirler yazıyorum sana belki sana ulaşır diye bir şişeye koyup denize bile gönderdim ulaşır sana diye çünkü özledim seni. Gel lütfen bitsin bu hasret özlem artık. Biliyorum bizim için çalışman bizim için yapıyorsun her şeyi farkındayım ama bunları dile getirmeden de sana olan hislerimi özlemimi bilemezsin.

Bu nedenden dolayı açıklıyorum. Bu nedenden dolayı her gün şiir yazıp şiirimiz okuyorum. Çünkü sensizlik artık ağır geliyor bana güzel aşk şiirleri sevgiliye dair bir sürü şiirim sana dair ikimize dair bir sürü söz şiir biriktireceğim. Bir gün o uzak denizin seni bana geri getirmesini bekliyorum. Her gün telefonda internette konuşuyoruz ama yanımdaki gibi olmuyor bunu sende biliyorsun sende özlüyorsun biliyorum. Az kaldı farkındayım az kaldı geleceksin ve bir daha ne olursa olsun göndermeyeceğim seni çünkü sensizlik çok ağırmış sevgilim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015