Mobil Menü:

Güzel Aşk Sevgiliye Sözler - Arkadaş Arıyorum

Güzel Aşk Sevgiliye Sözler

Gündüzüm gecem aydınlığım karanlığım mutluluğum mutsuzluğum her şeyim sensin. Ama bilemezsin çünkü seni kırdım parçaladım kaybettim. Şimdi ne yaparsam yapayım hiç bir zaman kırık bir kalp kırık bir cam gibi tamir olmaz yapıştırırsın ama izi daima kalır. Ya onu atarsın yada yenisini alırsın. Her şeyin farkındayım her şeyi anlıyorum. Seni ne kadar kırdığımı ne kadar üzdüğümü beni görmeye bile tahammül edemediğini yanında olmamı istemediğini biliyorum. Ama senin bana o yaptığın küçük sürprizleri bile güzel aşk sevgiliye sözler bile özler oldum.

Şimdi ne kadar uğraşırsam uğraşıyayım olmuyor gözlerinde ki o mutluluğu baktın mı bana gözlerin içinde ki o sevgiyi göremiyorum. Ne gördüğümü söyleyeyim mi nefret tiksinme yanında istememe sevmemek öfke hepsini görüyorum. Ama ne kadar görürsem göreyim seni düzeltecek aşkımızı sevgimizi düzeltecek bir şey elimden gelmiyor. Çok acı veriyor benim tek dileğim eskisi gibi mutlu sevgiyle bakan gözler başka hiçbir şey istemiyorum. Özler oldum sıcak bir bakışını sıcaklığını özlemle sarılışını özler oldum. O ufak tefek gelen şeyler benim için artık çok büyük şeyler bir insan elindekileri kaybetmeden değerini anlamazmış ben sen gidince anladım değerini sevginin büyüklüğünü çok geç anladım be sevgilim. Sana bu sabah güzel aşk sevgiliye sözler söyledim hiç bir önemi yok ama öyle sadece hiç bir duygu hissetmeden baktın çünkü biliyorum nefret ediyorsun benden. Ama yıllar önce birbirimize söz vermiştik hatalarımıza yanlışlıklarımız rağmen vazgeçmeyecekti birbirimizden ben vazgeçmeyeceğim seni sevmekten senden vazgeçmeyeceğim.Sen vazgeçsen de ben geçmiyorum. Söz vermiştik birbirimize sevmeye yanımdan hiç ayrılmayacağına ne olursa olsun yanımda olacağına söz vermiştin. Ama gidiyorsun biliyorum ben yaptım ama ben seni sevmekten bir an olsun vazgeçmedim. Hiç bir zaman seni sevmekten seninle olmaktan senin için savaşmaktan vazgeçmedim. Geçemem çünkü seviyorum ben seni.

Gözümle gördüğüm değil sin sen kalbimle gördüğümsün. Senle öyle bir mutluluk yaşamak istiyorum ki kalplerimiz bile aynı anda atsın aynı şeyleri hissetmek, gözlerimiz hep birbirimizi bulsun hep böyle sımsıkı sarılalım senden kopmak senden ayrılmak senden vazgeçmek istemiyorum ben. Güzel aşk sevgiliye sözler söylesek birbirimize sevdiğimizi söylesek tekrar yaşasak aşkı sevgiyi ama bu sefer kıymetini değerini bilerek yaşasak çünkü ben seni kaybetmek istemiyorum. Bir gün sevgi ile tekrar bakman ümidiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015