Mobil Menü:

Güzel Aşk Sevgili Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Güzel Aşk Sevgili Sözleri

Herkes hayatında bir kere de olsa aşkı hissetmiştir. Kimisi kavuşmuştur kimisi aşkına sevdiği ile birlikte olamamıştır.Ancak herkesin hayatında sevdiği aşkı hissettiği bir adam veya bir kadın olmuştur. Ona içini dökmek sevdiğini göstermek için güzel aşk sevgili sözleri söylersin.

Her günün onu mutlu etmek sevmek her gün onun mutluluğu huzuru için yaşarsın. Seni senin sevdiğin kadar sevmesini ölünceye kadar bir ömür boyu o sevdiğin kişinin yanında olmak bir an bile ayrılmak ayrılsanız da her zaman kalben onun yanında hissettiğin bir kişi olmuştur. Bunları neden söylüyorum benim de var. Her zaman onun yanında olmak her zaman onu düşündüğüm kalbim onun için attığı hayatımı ömrümü bir ömür boyu onun yanında geçirmek istediğim aşkı sevgiyi huzuru mutluluğu onunla birlikte bulduğum bir adam var. Ben bu kişinin sevgisini aşkını hak edecek hiçbir şey yapmadım ama o herşeye rağmen beni öyle bir sevdi ki öyle bir aşkla gözlerime baktı ki güzel aşk sevgili sözleri ile mutlu etmeye beni her zaman özel hissettirmeyi başaran tek kişi hayatımın ömrümün sahibi kalbimin tek sahibi benim her şeyim olan kişi sevdiğim ve ömür boyu seveceğim kişi idi. Ancak ne oldu bilmiyorum galiba nazar değdi. O hepsi ikimizin içinde de bitti galiba kavuşamadık sevgimize aşkımıza sahip çıkamadık ona olan aşkımın yada onun bana olan aşkının hiç bir kıymeti olmadan bir gün ayrıldık. Ne olduğunu anlamadım bile şimdi düşünüyorum da herkesin hatası var herkesin yanlışları var ikimizde de hata var yanlış var canım. Ben seni sever iken kaybettim sende beni sever iken.

Başkasına anlatsan inanmaz belki ama bizim sevgimizi aşkımızı özlüyorum. Nereye gidersem gideyim senin olmadığın bir yerde her gün seni göreceğim yerlerden eskiden geçtiğimiz yollardan seni hatırlatacak her şeyden uzaklaştım. Ama olmuyor biliyor musun sen ne durumdasın hiç bir fikrim yok. Ama ben bu haldeyim uzaklaşsam da her şeyden kalbimden uzaklaşamıyorum. Çünkü kalbim halen seni seviyor halen senin için atıyor. Özlüyorum birbirimizin olduğumuz zamanı yanında tek huzur bulduğum mutluluk bulduğum adamı özlüyorum ben ne yaparsam yapayım olmuyor ben sevdiğim. Güzel aşk sevgili sözleri söylerdik birbirimize bir çocuk gibiydik birbirimizin yanında özlüyorum seni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015