Mobil Menü:

Güzel Aşk Sevgi Sözleri - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Güzel Aşk Sevgi Sözleri

Hayatın insanların bu kadar içine kapandığı bir zaman diliminde. İnsanların bu kadar bencilleştiği bir tek kendini düşündüğü ve kendi çıkarlarını gözettiği bir zaman diliminde güzel aşk sevgi sözleri söylemek onu yüreğinde hissetmek insanın gününü ne mutlu ediyor.

Acaba herkesin mi içi karardı aşkı sevgiyi hissetmek insanları sevmek güzel davranmak çıkar beklememek bencil olmamak çok mu zor. Ne zaman bu hale geldik, ne zaman bu kadar kötü düşüncelere sahip olduk. Ne zaman yüreğimizi kalbimizi bu kadar karartabildik. Dünya da olan hayatta olan güzel şeyleri göremez olduk. Yaşama sevincimizi kendimizi bıraktık.Oysa bir insanı mutlu etmek için eskiden ona söylediğin güzel aşk sevgi sözleri bile yeterli oluyordu. Oysa şimdi insanları mutlu etmek yada karşı tarafı mutlu etmek yada kendin mutlu olabilmek için bile güzel bir sözün anlamı bile yok. Ben ya çok eskide kaldım yada zaman gerçekten değişiyor. Artık kimseye güvenemez herkes kendi çıkarını gözetir oldu. Aşklar sevgiler bile sahte bencil olmuş. Oysa eskiden öyle miydi. Hayat güzeldi. İnsanlar daha samimi daha sıcak davranıyorlardı. Aşklar sevgiler güzel bir duyguydu. Kimse kimsenin çıkarı için yaklaşmıyordu. İnsanlar sohbet eder konuşur güler yüzle yaklaşır kötü düşünceler daha azdı. Çok nadir arada çıkar onları da biz duymaz görmezdik bile arkadaşlıklar dostluklar aşklar sevgiler vardı. Şimdi bunların hiç birini göremiyorum. Şimdi dışarı çıktığımda kimsede mutluluk sevinç aşk göremiyorum tek gördüğüm sahte bir yüz ve sahte duygular. Herkes kendini düşünür herkes kendi işine geldiği gibi davranır olmuş. Kimseye güven kalmamış insanlar kalplerini yüreklerini kapatmışlar. Oysa öyle miydi eskiden ne sebeb oldu neden değişti ki insanlar kişiler. Yalnızlık bu kadar iyi bir şey mi. Ben yapamıyorum yalnız olmak yalnız kalmak istemiyorum.

Aslında kişi kendisidir yalnızlığa sürükleyen yalnızlığa iten oysa tıpkı arada çıkan insanlar eskisi gibi olan insanlar çok olsa o zaman yine hayat dünya daha güzel bir yer olur. Kişi yalnız kalmaz yalnız olmaz. Ama şimdi bakıyorum eskisi gibi samimi olan insanlar az diğerleri çok. Oysa eskiden de samimi sıcak insanlar çok diğerleri azdı. Zaman değişiyor hemde bizim fark edemediğimizden daha hızlı değişiyor. Şimdi güzel aşk sevgi sözleri söylemek bile sevdiğin bir kişi varsa yada aşık olduğun bir kişi ona yetmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015