Mobil Menü:

Güzel Aşk Mektubu Sevgiliye - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Güzel Aşk Mektubu Sevgiliye

Sevdiğin birisine bir hediye almak aslında zor bir şey değil. Onu en çok ne mutlu eder onu sevdiğini göstermek önemsediğini göstermek için hediye almaya önemli pahalı bir şey almaya hiç gerek yok. Aslında küçük ve önemli olan güzel aşk mektubu sevgiliye yazmak bütün duygu ve düşünceni o kağıtta yazmak onu sevdiğini belli etmenin en güzel yoludur bence.

Biliyor musun bu konuya neden değindim. Çünkü unutamadım senin bana yazdığın o güzel kokulu mektuplarını halen bile aradan yıllarda geçse bir ömür de geçse yine durur. Çünkü hatıraları var bende her bir mektubun her birinin anısı hatırası benim için önemi var. Bu yüzden hiçbir zaman atmaya kıyamadım. Yakmaya kıyamadım. Güzel aşk mektubu sevgiliye gönderilen yazılan bence en önemli en güzel insanı aradan yıllar geçse de birlikte olsan da sevdiğinle olmasan da her zaman bir tarafta duracak bir sırın olacak halen bile okudukça ara ara o güzel aşkı anıyı hatırlatan çok güzel bir şey. İste sevdiğini söylemek sevdiğini belli etmek bu kadar kolay. İnsan hem içini dökmüş oluyor. Duygularını daha rahat açıklamış oluyor hemde karşı tarafa sevdiğin kişiye bir hatıra bir hediye bir anı bırakmış oluyorsun.Ama herkesin aklına gelmez bu, bu kadar saf temiz sevmek gerekir. Çünkü o sevdiğin kişiye belli etmek sevdiğini göstermek için aslında öyle çok uğraşmaya gerek yoktur. Aşk sevgi pahalı hediyeler demek değil. Ufak şeyler her anı her hatıra aşk demek sevmek demek bence.

Senin bana yazdığın o güzel aşk kokan mektuplar halen duruyor bunu bilmeni isterim. Başka hayatlarda yaşasak birbirimize kavuşamamış olsak da yine de hiçbir zaman atmaya kıyamam onları ben. Çünkü bana seni hatırlatan güzel aşk mektubu sevgiliye her okuduğumda geçmişe götüren o güzel saf temiz duyguyu hissetmek bana halen huzur veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015