Mobil Menü:

Gürcistan Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Gürcistan Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Gürcistan da buraya Türkiye ye gelmiş ve buraya yerleşmiş bekar bir bayanım. Aslında bu kararı alır iken gerçekten zorlandım. Çok az bir Türkçem var o da bu gibi arkadaşlık sitelerin de gelmeden önce bir kaç Türk arkadaş edindim ve onlarla tanıştım. Ve oradan az çok öğrendim. Aslında benim niyetim Gürcistan arkadaş sitesi bakmaktı.

Çünkü tek başına bambaşka bir ülkeye gelmek yada gitmek gerçekten zor bir durum ve insan ne yapacağını nereden başlayacağını kesinlikle bilmiyor. Ama buna cesaret ettim ve her şeyi göze alarak buraya geldim. Şuan İzmir de yaşıyorum. Tek başıma tabi ki. Bir iş buldum ve çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım yaşım 31 bekar çalışan dürüst saygılı samimi, kibar nazik bir bayanım. Aslında benim Gürcistan arkadaş sitesi bakma nedenim ise yalnızlık ve bambaşka bir ülke de olmanın verdiği yalnızlık konuşacak dertleşecek başın bir şeye sıkışsa yardım isteyebileceğin kimse yok. VE en önemlisi sohbet edebileceğin dertleşebileceğin bir arkadaşın olmaması ve en azından bu gibi bir arkadaşlık sitesine bakmak ve ne istediğimi açıklamak istedim. Ama sonra bu durumdan vazgeçtim ve Türkçe bir arkadaşlık sitesine onun yerine bakmak ve bu ilanı açmak istedim. Sonuçta artık burada yaşamaya karar verdim ve buradan bir arkadaş bulmam daha uygun olur diye düşündüm.

Bunun için de Gürcistan arkadaş sitesi arayan veya ilgisini çeken bayan veya erkek arkadaşlara ulaşabilmek için bu ilanı açmak istedim. Benim gibi amacı arkadaşlık kurmak sohbet etmek konuşmak tanışmak olan arkadaş canlısı dertleşebileceğim ve biraz olsun yalnızlığımı paylaşabileceğim bir arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim maddi bir beklentim yok ve bu şekilde yaklaşanlara da kesinlikle cevap vermem.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015