Mobil Menü:

Gümüşhane Dul Bayan Sevda - Dul Bayan Arkadaş

Gümüşhane Dul Bayan Sevda

Ben gümüşhane den sevda. 31 yaşında genç alımlı dul bir bayanım. Benim gibi 30 ile 40 yaş arası dül beyler ile tanışıp ciddi bir yolda beraberce yürümek istiyorum. Buraya ilan eklemekteki amacım peşinen söylemem gerekirse evlilik amaçlıdır. Bunun dışında planları olanlar lütfen buradan sonrasını okumasınlar ve yorum vs atarak gereksiz kalabalık yaratmasınlar.

İlk evliliğimin kötü şekilde sonuçlanmasından bu yana kendimi işime ve aileme adamış biriyim. Ailem ile yaşıyorum. Bu arada ilk evliliğimden çocuğum yok. Şimdi düşününce çok doğru bir karar olduğuna ve bu şekilde sonuçlanan bir evlilikten çocuk sahibi olmadığıma dua ediyorum.

Aradığım bey de her şeyden önce dürüstlük arıyorum. Ailesine ve işine dört elle sarılan beyler yazarlarsa ayrıca çok sevinirim. Maddiyat pek önemli değil söylediğim gibi sorumluluklarının farkında olan ve işine, ailesine dört elle sarılan bir eş ile gerekirse beraberce çalışır hayatımızı düzene koyarız.

Lütfen ilanımı detaylı okumayanlar ya da kriterlerime uymayanlar yazmasınlar herhangi bir şekilde dönüş yapmayacağım. Yanıtlarınızda kendinizden bahsederseniz sizin hakkınızda en azından fikir sahibi olabilirim. Tek kelimelik yorumlar ile iletişim kurmaya çalışan beylere tek yanıtım “yazmayın lütfen” onuda burada peşinen belirteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm tanışabilirmiyiz..

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015