Mobil Menü:

Giresun Dul Bayanım Arkadaş Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Giresun Dul Bayanım Arkadaş Arıyorum

Ben aysun giresun merkez de yaşıyan dul bir bayanım. İlk evliliğimden bu yana yanlız yaşıyorum. İş ev ve ailem ile tüm zamanını doldurabilen biriyim. Artık ciddi anlamda ileriye dönük planlar kurabileceğim bir bey ile hayatımı birleştirmek istiyorum.

32 yaşındayım aradığım kişi de 35 45 yaş arasında olabilir. İşi gücü problemi olayan beyler yazarlarsa sevinirim. Çok büyük bir maddi beklentim yok gerekirse beraber çalışır hayallerimizi gerçekleştirebiliriz. Önemli olan mutlu huzurlu bir evlilik. Diğer şeyler zamanla olabilecek şeyler. İlk evliliğimden çocuğum yok. Bana yazacak beylerin ya çocuk sahibi olmamaları ya da var ise küçük yaşta olması önemli bir ricam. Bu konuyu fazla detaylandırmayacağım gerekirse yorumlarınıza cevaben beraberce konuşabiliriz.

Fiziki görünüm olarak fazla detaylıu beklentilerim yok. Ben kendine mümkün olduğunca özen gösteren bir bayanım. Bunu kendime ve evleneceğim kişiye saygının bir gereği olduğunu düşünüyorum. Ancak karşımdaki insandanda bu dikkati göstermelerini rica ediyorum.

Şartlarımın fazla zor olduğunu düşünmüyorum eminim bir çok kişi bu şartları sağlayabilir. Ancak yorumlarınız ile benim seçimim mümkün olduğunca en dürüst kişi olmasını istiyorum herkes gibi. Dürüstlük öenmli ve ilk intiba olarak bana bunu gösterebileceğiniz ilk yol ilanıma ekleyeceğiniz yorumlar. Yorumlarda mümkün olduğunca kendi şartlarınızdan ya da kendinizden bahsederseniz sizin hakkınızda fikir sahibi olabilirim. Kısa yorumlar ile bana ulaşmaya çalışmayın beceremezsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm ben emirhan öcelikle mutluk arayan huzur arayan bayanlar sevgilier çiçek gibi Çiçeklerde senin gibi güzel yüreğin gibi evli bekar dul bayanlar samsun tekkeköy çarşamba terme ünye fatsa ordu giresun farketmez yeterki Dovru ol madi manavi yanlndaylm klsa mesj at tanlsalm.

  2. Slm Giresun dan ali cidiyisen tanisalim

  3. Merhaba hanfendi ve tüm bayanlar saygı çerçevesi içinde konuşup görüşmek isteyen bir bayanla arkadaş olmak istiyorum ilgilenmek isteyen bayan varsa mesaj yollaması yeterli saygılar ben 38 yaşında Giresun’da ikamet eden kendi işini yapan esnafım saygılar.

  4. Ben Asım bayan arkaş arıyorum.

  5. Ben. Osman. Giresun da. Yaşıyorum. Tanisma. Biliriz

  6. benim isminde zeki gıresunda yasıyorum sizinle tanismak isterinm bende 30 yasindayim

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015