Mobil Menü:

Gaziantep den Dul Bayan Evlenmek istiyorum - Dul Bayan Arkadaş

Gaziantep den Dul Bayan Evlenmek istiyorum

Adım necla gaziantep de yaşıyorum. Daha önce bir evliliğim oldu eşim sizlere ömür. Bu evlilikten olan iki evledımı büyüttüm yetiştirdim ve artık kendi ayakları üzerinde duran ve kendi aileleri ile ilgilenen insanlar. Benim gibi dul beyler ile tanışıp artık ikinci baharımı yaşamak istiyorum. Evlatları ile evlilik kararını ailesi ile almış ciddi beylerin yazmalarını rica ediyorum.

55 yaşındayım 50 ile 60 yaş arası tüm beyler yazabilirler. Emekliyim kendi evim var maddi bir sorunum yok çok şükür. Benim dengim biri olması maddi olarak ta ayrıca beklentilerim arasında.

Diğer ilanlara baktım biraz ben neler yazabilirim diye. Bana göre biraz farklı şeyler geldi sanırım ben daha çok yorumlarınız ile konuşarak belirtme taraftarıyım. Siz sordukça aklıma gelen hususlar olu ise yavaş yavaş paylaşabilirim. Ana yukarıda belirttiğim yaş ve aile durumları benim için çok önemli rica ediyorum bunun dışındakiler yazmasınlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. her yaştan ciddi bayanlar arayabilir.

  2. merhaba hanfendi.

  3. merhaba bugün bana gelirmisin.

  4. Slm ben ferhat yaş 32 boy 1.67 kilo 64 kendi işim kendine güvenen bayanlar mutsuz bayanlar arayın tanışalım

  5. BEN GAZİANTEPTE YAKIŞIKLIYIM MADDİ DURUMUM IYI SİZLE TANIŞMAK İSTERİM TELİM

  6. merhaba yaşım 32 sizinle tanışmak ve görüşmek isterim tabi sizde uygun görürseniz

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015