Mobil Menü:

Gaziantep Ciddi Evlilik - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Gaziantep Ciddi Evlilik

Merhabalar ben Gaziantep de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var biri benimle yaşıyor diğeri babasında kalıyor. Benim düşündüğüm şey aslında Gaziantep ciddi evlilik düşüncesi ile bu şekilde bir site aramaya karar vermek oldu.

Benim istediğim evlilik düşüncesinde olan ve gerçekten hayatında ikinci şansı yakalamak isteyen ve bunun için evlilik düşünen ve hayatında bir kez olsun mutluluğu yakalamak isteyen bayan olduğumdan dolayı buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 39 bekar çalışan evi ve çocuğu ile ilgilenen maddi konuda bir sıkıntısı olmayan dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Benim istediğim eş yada hayat arkadaşı beni anlayacak dinleyecek hayatımda her zaman benim yanımda olacak beni destekleyecek bir eş arıyorum. Bunun için de Gaziantep ciddi evlilik sitelerine veya bununla ilgili yerlere bakmaya karar verdim. Amacım gerçekten evlilik ve bu düşünce ile buraya ilan açmak istedim. Tanışacağım insanın da gaziantep de yaşamasını yada burada yaşayan bir bey olmasını isterim. Çünkü başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum.

Hayatımda ikinci kez mutluluk arayan ve gerçekten evlilik düşünen bir bayanım. Benim gibi düşünen beylerin cevaplarını beklerim. Yaşı 39-49 arası olan evlenmiş ayrılmış veya çocuğu olabilir. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine bağlı dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı eşinin her zaman her konuda yanında olacak dinleyecek bir eş arıyorum. Bunun için de Gaziantep ciddi evlilik düşünen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mrb ben caner 30 yaşındayım seninle ciddi evlenmeyi düşünüyorum bu numaram.

  2. Tanışalım mı.

  3. Nasıl bir olmali

  4. Merhaba

    1. Merhaba seninle ciddi şekilde tanışmak isterim seninle bu hayata benimle göğüs gelmek istersen bana dönüş yap.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015