Mobil Menü:

Gaziantep Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Gaziantep Arkadaş Sitesi

Arkadaşlık dostluk adı gibi kendisini yaşamak da harika bir duygu. Ne güzel bu hayatta seni anlayan dinleyen senin her zaman yanında olan seni anlayabilen sen bir şey söylemeden üzüntünü derdini anlayan bir arkadaşın olması ne güzel bir durum. Aslında bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum. Ancak yakın bir zamanda okuduğum sözler beni çok duygulandırdı ve bende Gaziantep arkadaş sitesi bakmaya yad abu ilanımı açmaya karar verdim.

Ve bunun için de kendim bu konuda bir ilan açmak ve düşüncelerimi paylaşmak ve neden bir ilan açtığımı belirtmek isterim.Gerçekten insanın yakın bir dostu arkadaşı olması her şeyden önemli bence. Dostluk kurmak bu bağı kurmak zor ve zaman alan bir durum. Öyle kolay kolay dost arkadaş bulunmaz diye düşünüyorum. Hem zaman alan hem de zor bulunan bir durum. Ben bu çok arkadaşım var diyenlerden yada herkesle arkadaş olabilir bu durumdan bahsetmiyorum. Benim demek istediğim arkadaşlık dostluk seni anlayan seni her zaman yanında olan seni destekleyen birisi bir şey söylediğinde senin yanında olan ve seni koruyan karşılıklı birbirine karşı duyduğun sevgi ve saygı ve önemsemektir bence asıl budur arkadaşlık dostluktur.Ben bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı ve ayrıldık. Haliyle dul olarak yaşamak da çok zor ve insanın pek bir dostu arkadaşı olmuyor. Daha çok yalnızlığa mahkum oluyor. İşte ben de bu nedenden dolayı hem arkadaşlık kurabileceğim hem de tanışabileceğim bir site arar iken buraya Gaziantep arkadaş sitesi ilanını açmak istedim.İşte buraya ilan açma sebebim de bu şekilde bir dostluk kurabileceğim arkadaşlık kurabileceğim yakın bir arkadaş dost aradığım için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Benim gibi düşünen dostluğa arkadaşlığa önem ve değer veren ve bu konuda benim gibi yalnızlık çeken ve arkadaşlık dostluk sözleri okuyan ve bu dost arkadaşlık ihtiyacını bu şekilde karşılayan kişiler beni iyi anlayacağını düşünüyorum. İşte benim gibi bunları hisseden amacı arkadaşlık sohbet etmek konuşmak olan dostluk olan yalnız bayan veya erkek arkadaşların veya ilanımla ilgilenen Gaziantep arkadaş sitesi arayan ve arkadaşlık kurmak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.Bunun için arkadaş dost arayan ve iyi samimi bir arkadaşlık kurmak isteyen dostluk bağı kurmak isteyen arkadaşlarla tanışmak ve konuşmak görüşmek isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sizinle arkadaş olmak isterim tabi sizde isterseniz.

  2. Tanışmak isterim

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015