Mobil Menü:

Fransa Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Fransa Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Fransa ya gidecek olan yakın zamanda oraya gitmeyi düşünen bazı nedenlerden dolayı eğitim ve yabancı dil için oraya gideceğim ve gitmeden önce de aklıma gelen Fransa arkadaş sitesi oldu. Çünkü böyle bir site gelmesinin nedeni ise sizin de anlayacağınız gibi bu gibi bir yerde arkadaş olabilirsem yada bulabilirsem oraya geldiğimde bana yardımcı olur diye düşünerek bu gibi sitelere bakmaya başladım.

Ancak pek Fransa arkadaş sitesi baktığımda benim açımdan ilgimi çeken doğru bir site bulamadım ve yanlış yabancı sitelerin içinde aradığımı düşünerek bu arkadaşlık sitesine bu şekilde bir ilan açmak istedim. Bekar ailesi ile birlikte yaşayan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Yabancı dil eğitimi görüyorum ve bunu geliştirmek hem de her zaman merak ettiğim ülkeyi görmek istediğim için Fransa ya gitmek istiyorum. Ve bir şey olmazsa orada bir kaç sene yaşamayı düşünüyorum. Ancak sizin de beni anlayabileceğiniz gibi tek başına hiç bilmediğin bir ülkeye gitmek oraya kısa süreli de olsa yerleşmeyi planlamak insanı korkutuyor ürkütüyor ve bazı endişelerim var. Dürüst saygılı samimi içten arkadaş canlısı bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Amacım orada yaşayan bayan veya erkek arkadaşlar bulmak konuşmak arkadaşlık kurmak ve oraya geldiğim de en azından ben alışana kadar yardımcı olacak yakın bir arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Maddi konuda bir yardım değil demek istediğim manevi açıdan bir yardım bunu da belirtmek isterim ki yanlış anlaşılma olmasın.

Benim gibi düşünen ve bu konuda arkadaş olmak hem de yardım edebilecek arkadaşların ve Fransa arkadaş sitesi ilanıma cevaplarını beklerim. Orada yaşayan olabilir yada gidip geliş yapan da olabilir. En azından alışana kadar bana yardımcı olacak arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015