Mobil Menü:

Flört Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Flört Arkadaş Sitesi

Merhabalar herkese ben arkadaş aramak konuşmak dertleşmek yakın bir arkadaşlık ilişki kurabilmek için flört arkadaş sitesi bakıyordum. Aslında buna dair bir sürü arkadaşlık siteleri var. Ancak benim istediğim tarz da değildi. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak daha uygun geldi.

Ben 28 yaşında bekar ailesi ile birlikte yaşayan içine kapanık ve pek sosyal olmayan bir bayanım. Çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım işinden evine gidip gelen pek sosyal bir hayatı olmayan bir bayanım. Yani herkes gibi sıradan bir hayatım var. Tabi arkadaşların çevrem var ancak nereye kadar değil mi. Ben de biraz olsun kendime uygun bir arkadaş bulabilmek ve flört edebileceğim bir site arar iken yani flört arkadaş sitesi arar iken bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Şu anlık aklımda evlilik gibi ciddi bir ilişki yok. Sadece amacım yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek arkadaşlık kurmak istediğim için bir site yada arkadaşlık sitesi arıyordum.

Benim gibi amacı yeni insanlarla tanışmak hayatına biraz olsun heyecan katmak isteyen yeni arkadaşlıklar kurmak yeni başlangıçlar yapmak isteyen yaşı yaşıma yakın olursa iyi olur maddi bir beklentim yok bunu da belirtmek isterim ki bu şekilde yaklaşanlara kesinlikle cevap vermem benim aradığım samimiyet ve içtenlik ve dürüstlük bunları sağlayan kişilerle arkadaşlık kurmak veya benim gibi flört arkadaş sitesi arayan kişiler varsa benim ilanıma cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015