Mobil Menü:

Fethiye Bayan Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Fethiye Bayan Arıyorum

İyi günler ben Muğla Fethiye de yaşayan yalnız bekar bir beyim. Bir insan ne kadar yalnız olabilirse o kadar yalnız bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak bazı nedenlerden ötürü anlaşamadık ve ayrıldık. Bunu burada belirtmek istemiyorum ancak hayatımda ki bayana özel olarak ilerleyen zamanda açıklayabilirim tabi ki. Sonuçta saklayacak bir şeyim yok. Sadece özel bir durum olduğundan burada herkesin görebileceği şekilde paylaşmak istemedim. Ben Fethiye bayan arıyorum evlenebileceğim bir yuva kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Bunun için de buraya bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bekar bir beyim. Yaşım 48 bekarım yalnız yaşamaktayım. Muğla Fethiye de yaşıyorum. Eğer olursa evlendikten sonra da burada yaşamayı düşünüyorum. Çünkü işim düzenim her şeyim burada ve bir insan alıştığı yerden zor ayrılmak ister diye düşündüğümden evlendikten sonra da burada ki düzenim de devam etmek istiyorum. Dürüst saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün eşi ile vakit geçirmesini seven bir beyim. Daha önce ki evliliğimde bu mutluluğu yakalayamadım.Önce ki evliliğimden çocuk sahibi de değilim. Bazı nedenlerden ötürü olmadı çocuğumuz. Kalabalığın içinde ayakta durmak kolaydır ama tek başına ayakta durmak cesaret ister .Kalabalık da yalnız olduğun ne kadar kötü durumda olduğun anlaşılmaz. Seni sen yapan olay ise aslında tek başına olduğun zaman hissettiğin yalnızlık duygusu yalnızlık hissi bunu kalabalıkta hissedemezsin ama bir kez yalnız kaldığından tek başına bir oda da yada bir yerde olduğunda o yalnızlığın seni bitirmesine izin veremezsin. İşte bunun için tek iken yalnız kalmak cesaret ister. Yalnız olmak demek arkadaş eksikliği demek değildir yalnız olmak senin etrafında seni anlayan gerçekten seni sen olduğun için seven kişilerin olmaması demektir. Bunun için yalnızlığımı paylaşabileceğim ömür boyu hayat arkadaşı olabilecek Fethiye bayan arıyorum. Ciddi evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Evlenmiş veya ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Birbirimizin yalnızlığına çözüm olabilecek düşüncesi ile ve gerçekten evlilik düşünen bir aile kurmak isteyen ve bu düşünce de tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen Fethiye bayan arıyorum yaşı 40-48 arası olabilir. Muğla da benimle birlikte yaşamak isteyen evine ailesine bağlı değer veren dürüst saygılı eşini önemseyen evini ailesini her şeyden önce tutan bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015