Mobil Menü:

Faslı Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Faslı Bayan Arkadaş

Merhaba ben Faslı bir beyim. Fas da yaşıyorum. Daha önce bir arkadaşlık sitesine ilan açmıştım daha doğrusu ilan da denemez kayıt olmuştum.Ancak boş bekleyişler olduğundan birde pek ciddi düşünen arkadaşlar olmadığından dolayı başka bir arkadaşlık sitesi aramaya karar vermiştim.Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya Faslı bayan arkadaş ilanını açmak istedim.

Yaşım 45 bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Ancak kısmet olmadı ve ayrıldık. Fas da yaşıyorum ve başka bir yerde yaşama gibi bir düşüncem yok. Bunun için beni en iyi anlayacak kişi bence benim gibi Fas da yaşayan veya Faslı olan bir bayan arkadaş olur düşüncesiyle buraya Faslı bayan arkadaş aradığımı belirtmek istedim.Dürüst, saygılı, kibar nazik bir beyim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evini seven ailesini seven bir beyim. Ve beni anlayacak beni dinleyecek bizim örf ve adetlerimizi bilen bana uygun bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.Tabi gerçekten seni anlayan seninle bir olmak isteyen bir ömür boyu yanında olmak isteyen bayan arkadaş bulmak zor. Derler ya bir ömür boyu yanında olacak insanı seçmek zordur diye bence de zor çünkü herkes evliliği tam olarak yerine getiremiyor. Bana göre evlilik çok kutsal çok değerli bir şey. Evlendiğin insanla anlaşmak aynı fikirde olmak seni her zaman destekleyecek yanında olacak bir bayan arkadaş bulmak zor.

Bunu için bende ilanımı buna göre açmak istedim. En azından duygu ve düşüncelerimi anlayan beni anlayacak olan bir Faslı bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 38-45 arası olan çalışmasını istemem evleneceğim bayanın bunu da belirtmek isterim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Umarım beni anlayacak benim gibi ciddi düşünen tekrar dan bir yuva kurmak isteyen bir bayan arkadaş bulabilirim. Evine ailesine düşkün daha önceden evlilik yapmış ayrılmış olabilir. Beni anlayan birbirimizi anlamak önemli. Ve benimle aynı düşüncede olan bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015