Mobil Menü:

Facebook Bayan Arkadaş Ara - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Facebook Bayan Arkadaş Ara

Bayan arkadaş aramak sadece arkadaşlık sitelerinde olmadığı gibi günümüzde çok kullandığımız herkesin hayatına giren sosyal medyalar aracılığı ile de olabiliyor. Bende Facebook kullandığım için burada facebook bayan arkadaş ara istedim. Ancak tabi bir sürü arkadaşın olduğu bir çok kişinin kullandığı.

Ve yurt içinde olsun yurt dışında olsun bir çok kişi facebook kullanıyor. Ancak bu kadar insanın içinde doğru kişiyi bulmak oldukça zor. Şayet ben denedim ve facebook bayan arkadaş ara aklıma geldi bu arkadaşlık sitelerine bakmadan önce. Daha sonra baktıkça sahte hesaplar olsun bir çok sayfa buldum ve uzun bir arayıştan sonra kendime göre bir bayan arkadaş bulamadım. Bunun üzerine kendime göre bir arkadaşlık sitesi bakmak istedim.Ve bulduğum bu arkadaşlık sitesine daha önceden facebook da bulunduğum için bu şekilde ilan açmak istedim.Ben bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak boşandık. 2 çocuğum var ve onlar da kendi yuvalarını kurdu kendi düzenlerini kurdular. Ben Nevşehir de yalnız yaşayan bir beyim. Yaşım 55 bekarım çalışan bir beyim. Çok şükür maddi konuda bir sıkıntım yok. Ancak yalnızlık artık istemediğim bir şey. Bende beni anlayacak dinleyecek evime huzur mutluluk getirecek bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı bu ilanı açmak istedim.Dürüst, saygılı, kibar ve nazik anlayışlı bir beyim. Niyetim ciddi ve eğer evleneceğim bayanı bulursam da Nevşehir de yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim işim evim herşeyim burada ve bunu bozmak istemiyorum. Ve başka bir yerde yaşamak istemiyorum. Bunu da belirtmek isterim.

Benim gibi tekrar evlilik düşünen ve bir yuva kurmak isteye dul bir bayan arkadaş vardır diye düşünüyorum. Dürüst, saygılı evine ailesine düşkün bir bayan olması önemlidir. Çocuğu olabilir. Nevşehir de yaşamak isteyen ve bir aile kurmak isteyen ve aynı zamanda niyeti ciddi olan bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 45-55 arası olabilir. İlanımla ilgilenen facebook bayan arkadaş ara bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015