Mobil Menü:

Facebook Arkadaş Profilini Göremiyorum - Arkadaş Arıyorum

Facebook Arkadaş Profilini Göremiyorum

Facebook Duvarınız, kendi durum güncellemelerinizi ve sitedeki aktivitelerinizle ilgili hikayelerin yanı sıra arkadaşlarınızın bıraktığı gönderileri içerir. Duvarınızı kimlerin görebileceği üzerinde her zaman tam kontrole sahip olduğunuz gibi, diğer kullanıcılar da öyle. Sonuç olarak,facebook arkadaş profilini göremiyorum profilini ziyaret ettiğiniz birinin Duvarını her zaman göremeyebilirsiniz.

Her kullanıcı, sitenin “Gizlilik Ayarları” menüsünü kullanarak gönderilerini kimlerin görebileceği konusunda tam kontrole sahiptir. Bir kullanıcı, aynı gizlilik ayarlarını profilinin tamamına uygulayabilir veya her bölüme farklı ayarlar atayabilir. Örneğin, birisi tüm profilini yalnızca arkadaşlarına görünür yapabilirken, başka bir kullanıcı gönderilerini gizli yapıp geri kalan her şeyi Facebook topluluğunun tamamına görünür durumda bırakabilir. Birinin Duvarını göremiyorsanız, o kullanıcının profili için ayarlanan erişilebilirlik parametrelerinin dışındasınız demektir.Varsayılan olarak, facebook arkadaş profilini göremiyorum sorusu ile birlikte, Facebook her zaman bir kullanıcının arkadaşlarının onun gönderilerini görmesine izin verir. En kısıtlı standart gizlilik ayarı, yalnızca arkadaş olmayanların bir Duvarı görmesini engelleyen “Yalnızca Arkadaşlar” ayarıdır. Biriyle arkadaşsanız ve o kullanıcının duvarını hala göremiyorsanız bu, arkadaşınızın Duvar gizliliğini özelleştirdiği anlamına gelir. Duvar’ın saklanması gereken bir kişi olarak özellikle seçilmiş olabilirsiniz veya arkadaşınız, belirli bir arkadaş alt listesi dışında, arkadaş listesindeki herkesten Duvar’ı gizlemiş olabilir.

Birçok Facebook kullanıcısı aslında facebook arkadaş profilini göremiyorum bunun nedeni ise, hassas bilgileri korumanın bir yolu olarak profil Duvarlarını arkadaş listelerinde olmayan kişilerden gizlemeyi seçer. Bir Facebook Duvarı genellikle restoranlarda veya diğer yerlerde gerçek zamanlı check-in işlemleri ve yabancılar için uygun olmayan diğer kişisel bilgileri içerir. Bir kişinin Duvarını göremiyorsanız ve bu kişi sizin arkadaşınız değilse, arkadaşlık istemek için profilin üst kısmındaki “Arkadaş Ekle” düğmesini kullanın büyük olasılıkla o kişinin Duvarına erişim izni alacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015