Mobil Menü:

Facebook Arkadaş Olmayanlara Profil Gizleme - Arkadaş Arıyorum

Facebook Arkadaş Olmayanlara Profil Gizleme

Facebook hesabınızı takip eden biri hakkında endişeleniyorsanız, veya facebook arkadaş olmayanlara profil gizleme hakkında endişe duyuyorsanız, Facebook’taki farklı hesap ayarları Facebook’u Herkese açık veya arkadaşlardan özel yapmanıza izin verdiği için rahatsız etmenize gerek yoktur.

Kilitli bir Facebook profiliyle, kullanıcının içeriği, özellikle bağlantı kurmadıkları kişilerle kısıtlanır. Facebook arkadaşınız olmayan belirli bir kullanıcıyı görüntülemeye çalışıyorsanız, o kullanıcının profilinde görüntülenecek bilgiler çok sınırlı olacaktır. Daha fazla bilgi görmenin tek yolu kullanıcıyı arkadaş olarak eklemektir.Facebook hesabınızda oturum açın ve sağ üstteki açılır menü simgesine tıklayın ve Ayarlar’ı seçin . Ayarlar altında sol taraftan Gizlilik’i seçin. Burada, Faaliyetiniz altında aşağıdaki ayarları değiştirmeniz gerekir.Facebook profilinizi kilitlemenin ana avantajlarından biri gizliliktir. Yabancıların ve hatta tanıdığınız kişilerden facebook arkadaş olmayanlara profil gizleme ile birlikte, belirli kişilerin zaman tünelinizi ve gönderi aktivitelerinizi gözetlemesini önleyebilirsiniz. Elbette, gönderilerinizi sınırlayabilir ve hedef kitlenizin görünürlüğünü sınırlayabilirsiniz, ancak kilitli bir profille, yaptığınız her gönderi için bunları ayarlamak zorunda kalmazsınız. Herkese açık olarak görüntülenecek şekilde ayarladıklarınız da dahil olmak üzere zaman çizelgenizde yayınladığınız her gönderi, Facebook arkadaşı olmadığınız kişilerden gizlenecektir. Bu, gizlilik ayarlarınızı doğru bir şekilde yaptıysanız, sürekli endişelenmeden gönderi paylaşabileceğinizi bilmenin size biraz huzur vermesini sağlar.

Ayrıca, profiliniz kilitliyken, tam boyutlu profil fotoğrafınızı ve kapak fotoğrafınızı yalnızca arkadaşlarınız görebilir. Hikayeleriniz de yabancılara görünmeyecek.Kilitli bir Facebook profiliyle, veya facebook arkadaş olmayanlara profil gizleme ile birlikte her zamanki sosyal medya faaliyetlerinizi sürdürürken daha fazla mahremiyetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu özelliği henüz denemediyseniz, kesinlikle kontrol etmeye değer. Ayrıca, varsayılan gizlilik ayarlarınıza geri dönmek isterseniz özelliği kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015