Mobil Menü:

Evlilik sitesi - Bayan Telefon Arkadaşı

Evlilik sitesi

Merhaba ben handan İstanbul da yaşıyorum 26 yaşındayım hiç evlenmedim haliyle çocuk sahibi de değilim. Buraya ilan eklemekteki amacım ilerleyen zamanda hayatımı birleştirebileceğim dürüst bir bey ile tanışıp evlilik yapmayı istememdir. Tabi seçim yapmamın zor olacağını biliyorum bu nedenle aşağıda belli bazı kriterler lsiteleyeceğim ve yalnızca bu kriterlere uyan yorumlara yanıt vereceğim. Bunların dışında çalışan ve ailesi ile yaşayan bir bayanım. Çalışıp evlilik için birikim yaparken aile ekonomime de katkıda bulunmak beni mutlu ediyor.

Aradığım bey 27 ile 35 yaşları arasında olabilir. Maddi ve manevi olarak evliliğe hazır ve evlilik konusunda kararını vermiş bir bey olmalı. Dul ya da hiç evlenmemiş beyler yazabilirler. Tek şartım çocuk sahibi olmamaları. Bu da hiç evlilik yapmamış ve çocuk sahibi olmamış bir bayan olarak doğal karşılanacaktır diye düşünüyorum. Maddi olarak çok büyük bir beklentim yok ve buraya ilan ekleme amacım da maddi menfaat değildir. Orta ve üzeri gelir grubundan herkes ilanıma yorum yapabilir diğer kriterlerime de uymaları kaydıyla. Bir arkadaşlık ya da evlilik sitesi ile kendime eş arıyor olmam sadece seçme şansımın daha fazla olmasını istememdır. Evlilik sitesi ile ilan bıraktığım için farklı amaçlar ile yorum bırakanlar boşa uğraşmasınlar amacım evlilik ve ciddi olmayan hiç bir yoruma cevap vermeyi düşünmüyorum. Bu uyrarıda bulunmak istedim özellikle malum bir evlilik sitesi ilanına bu amaçlarla bakanlarda olabiliyor. Dış görünüşe gelince fazla bir kriterim yok bu konuda. Sadece kendi görünümüne özem veren bakımlı beyler her zaman daha fazla ilgimi çekmiştir. Bende mümkün olduğunca dış görünümüne önem veremeye çalışan bir bayan olarak benim gibi düşünen bir bey ile evlenmeyi istiyorum.

Aklıma gelen kriterlerim şimdilik bu kadar. Özellikle kriterlerimi yazıp geçmedim ki yorumlayarak kriterlerimi nedenlerine ve hayata bakışıma örnek olmasını istedim. Siz de aklınıza takılan atladığım noktaları sorabilir ya da kendi kriterlerinizi benim gibi yazabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Her bir yorumu gelirse tabi dikkat ve titizlikle okuyup cevap vermeye çalışacağıma emin olabilirsiniz. Diğer yandan bana yazacak bir şey vermeyen yorumlar ya da hiç anlamadığım tek kelimelik yorumlar ile kriterlerime uymayan yorumları yanıtlamayı planlamıyorum bu konuda da düşüncemi sizle paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selam Ben de İstanbul’da oturuyorum kendi halimde sakin düzgün işi olan kötü alışkanlıkları olmayan bir beyim kalbi güzel bir hanımefendi ile tanışmak isterim

  2. merhaba handan hanım. İlanınızı okudum kriterlerimiz birbirine uyuyor gibi. O nedenle ilgimi çekti. Bende ciddi düşünüyorum ve o nedenle evlilik sitesi ilanınızı okudum. Ancak yaşadığınız ile biraz uzak kalıyorum sizin için sorun olur mu acaba ilk etapta.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015