Mobil Menü:

Evlenmek İstiyorum İlanları - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Evlenmek İstiyorum İlanları

Evlenmek istemek tekrar bir hayat kendine ait bir yuva düzen kurmak istemek artık herkesin düşündüğü bir kavramdır. Ben de tıpkı daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir bayan olarak tekrar evlilik düşünebileceğim tekrar birisine güvenebileceğim bir aile yuva kurabilmek istediğim için evlenmek istiyorum ilanları bakmaya başladım.

Ancak baktığımda bir sürü ilan var ve bunlara cevap vererek de ve geri dönüş alamayacağımı yada bana uygun gelmeyen ilanlara denk geldiğim için en iyisi kendim bir ilan açmak ve kendimi tanıtabileceğim açıklayabileceğim beni gerçekten ne istediğimi anlayan ve dinleyen ve buna göre karar verecek bir bey olsun istediğim için evlenmek istiyorum ilanları bakar iken bunlara öncelik vermeye çalıştım. Ve bunun için de kendi ilanımı açmak istedim. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ciddi düşünen ailesine evine kıymet veren bağlı bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok.Çalışıyorum ve kendime yetebiliyor bir birikimim de var ve bunlar sayesinde kendimi güvende hissedebiliyorum maddi açıdan. Daha önce bir evlilik yaptım ancak dediğim gibi anlaşamadık bazı nedenlerden ötürü ayrıldık. Ben de tekrar kendime bir yuva aile kurabileceğim tekrar beni anlayan dinleyen benim gibi bir aile kurmak isteyen benim gibi evlilik düşünen bir bey aradığım için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Yaşım 38 bekar bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Kayseri de yaşıyorum. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Benim gibi düşünen benim gibi tekrar evlilik düşünen ciddi bir bey arıyorum. Tabi ilk önceliğim birbirimizi tanımak arkadaşlık kurmak ve daha sonra ciddi bir ilişkiye adım atmak benim için daha uygun olacak diye düşünüyorum.

Benim gibi evlenmek istiyorum ilanları bakan ve hayatında aradığı kadını bulmak isteyen güzel huzurlu bir evlilik düşünen veya isteyen bey arıyorum. Ciddi olması maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu olabilir. Yaşadığı yerin pek önemi yok istediği yerde yaşayabilirim. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki evime aileme destek olmak isterim. Dürüst saygılı kibar nazik evine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan yaşı 38-45 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015