Mobil Menü:

Evlenmek isteyen dul bayanım - Dul Bayan Arkadaş

Evlenmek isteyen dul bayanım

Ben ebru 38 yaşında genç bakımlı dul bir bayanım. Önceki evliliğimden çocuk sahibi olamadım. Doğru kişiyi arıyorum ve onu bulmak, mutlu olmayı istemekteyim her bayan gibi. Boşanalı çok zaman oldu ve artık bir hat yüzünden evlilik gibi bir kuruma küsmenin mantıksız olduğuna karar verdim.

Ben esmer 38 yaşında, balık etli orta boylu standart bir Türk kadını tipine sahibim. Çalışan bir bayan olarak yıllardır kendi ayaklarım üzerinde durmayı başardım ve kimselere muhtaç olmadım – değilim de. Tüm zamanım işim ve evim arasında geçiyor. Pek gezmeye eğlenmeye vakit bulamıyorum, meraklı da değilim açıkçası.

Aradığım kişide dış görünüşe en son önem verilmesi gerektiğini bilecek kadar çok şey gördüm ve yaşadım. İçi, kalbi güzel bir bey arıyorum herşeyden önce hayatımı birleştirmek için. Maddi olark en azından bana denk biri olsun. Fazla bir beklentim yok huzurlu olduğumuz sürece beraberce çalışır hayallerimize ulaşırız. Yaş olarak 40 ile 50 yaş arası beyler yazarlarsa memnun olurum. Dul, çocuk sahibi beyler de yazabilirler.

Lütfen yukarıda sıraladığım kriterler dışında beyler yazmasınlar. Yorumlarına geri dönüş yapmayacağım. Kısa yorumlara bakmıyorum bile. Malum tek kelime ile kime ne yazacağımı bilemem ve sizin hakkınızda en ufak bir fikir sahibi olamam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm Ben çağatay bende bakarım. evlenip beraber bir yuva kuracağım birini arıyorum. meslek gemi kaptan ligi çocuk sorunum yok. maddi sıkıntım yok.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015