Mobil Menü:

Eskişehir Dul Bayan Arkadaş - Dul Bayan Arkadaş

Eskişehir Dul Bayan Arkadaş

Merhaba ben nilüfer eskişehir de yaşıyorum şu anda. Dul bir bayanım ancak ilk evliliğim ardından kendimi yarım kalan eğitimime verdim. Öğrencilik dolayısı ile Eskişehir de bulunmaktayım. Kısacası ben tüm olumsuzlukları unutmuş üniversiteli genç bir kız olarak görüyorum kendimi. Okulum bitmek üzere ve artık hayata yeni tertemiz bir sayfa ile başlamayı planlıyorum. Bu tertemiz sayfa da hayatımı birleştirebileceğim benim gibi yaşanmışlıkları olan beyleri de yorumları aracılığı ile tanıyıp bir bey ilehaytımı birleştirmek istiyorum.

Şu anda hem okuyor hem çalışıyorum. Okulum ardından da çalışma hayatıma ara vermeden kendi ayakları üzerinde duran bağımsız bir bayan olarak yaşamımı sürdürmeyi istiyorum. Söylediğim gibi belli yaşanmışlıklarım var ve aradığım kişinin de belli yaşanmışlıkları olan hayata karşı tüm bunlara rağmen benim gibi dim dik duran bir bey arıyorum.

Maddi olarak pek bir beklentim yok eğer ciddi planları var ise alacağı sorumlulukların farkında olan ve bu sorumlulukların altından maddi anlamda da manevi olarak da kalkabilecek durumda olması benim için yeterli olacaktır.

30 ile 35 yaş arası benim içinideal yaş aralığıdır bunun dışındaki kişilerin yazmamalarını rica ediyorum. Fiziki görüntü olarak şöyle olsun böyle olsun gibi bir kriterim yok ancak en azından kendine dikkar eden bir bey olması şart tabiki. Bunun dışında önemli olan iç güzelliğin olduğuna inanan kişilerdenim bende. İçi, kalbi güzel insanların iç güzelliği yüzüne gözlerine yansır inanın. Bazen tek bir resme bakmak bile yeterli olur. Bunu da anlayabilmem için yorumlarınızda kısa da olsa yorumlarınızda lütfen kendinizden bahsedin. Tek kelimelik yorumlara cevap yazmayacağıma emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba Eskişehirdeysen seninle görüşmek istiyorum.

 2. Merhaba güzel nasılsın müthiş güzellik mankenler gibisin ınanılmaz görüşelim mi canım?

 3. Merhaba tanışmak istiyorum.

 4. Merhaba ben Alperen kendim Bolu luyum ama şuan Eskişehir deyim seninle tanışmak istiyorum

 5. Yarın ordayım tır şöförü yum Gaziantep ligin
  Süleyman ismim tanişmak istiyorum sizinle
  Bursa’ya gidiyorum.

 6. Merhaba ben Bülent seninle tanışmak istiyorum Eskişehir liyim.

 7. Merhaba.Eskişehir’de mühendisim.yalnızım sizi yakından tanımak ve kendimi tanıtmak güzel olur.

 8. Slm nasılsınız hanfendi tanisabilirmiyiz mümkünmüdür ben eskişehir

 9. Merhabalar Nilüfer Hanım Ben 34yaş kumral saçlı 180boy is makinasi operatöruyum Eskişehirde yaşıyorum seninle tanışmak istiyorum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015