Mobil Menü:

Eskişehir Dul Bayan Telefon Numaraları - Dul Bayan Telefon Arkadaş

Eskişehir Dul Bayan Telefon Numaraları

Eskişehir Dul Bayan Telefon Numaraları kategorisi ile Eskişehir dul abayn telefon arkadaşı ilanlarınızı yayınlayabilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Kategoride Eskişehir Dul Bayanları ilanları İle Eskişehir dul bayan arkadaş arayan bayların ilanları yer almaktadır. Sizde hemen kendi ilanınızı ekleyebilir ya da mevcut ılanlara yanıt vererek hemen arkadaşlıklar kazanmaya başlayabilirsiniz. Life Port tamamen ücretsiz ve ziyaretçilerin üyelik gerektirmeden ilan verebildikleri ve ilanları yanıtlayabildikleri bir kolay arkadaşlık sistemidir.

Life Port benzerlerinden farklı olarak ziyaretçilerin üye olmaksızın kolaylıkla ilan verebildikleri, tüm ilanlara erişebildikleri ya da ilanlara yanıtlar verebildikleri bir kolay arkadaşlık platformudur. Tamamen ücretsiz olan Life Port kar amacı gütmeksizin tüm ziyaretçilerin eşit şekilde yararlanabildikleri bir platformdur.

Bu noktada Eskişehir Dul Bayan Telefon Numaraları kategorisinde verdiğiniz tüm ilanlar sistem tarafından anında onaylanarak yayına alınmaktadır. Ancak eklenen ilanlar ya da verilen ilan yanıtları rencide edici içerikler ya da kötüye kullanımı mümkün olan kişisel kimlik bilgilerinin yer alması halinde iletiniz onaylanmaz ve asla yayına alınmaz. Bu kısa kurallar bütünü ile Life Prt ilan standartlarının sağlanması yanında ziyaretçilerimizin güvenliğinin sağlanması hedeflenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba. Ben yusuf ziya. Eskişehirde oturuyorum. Telefonum. Eskişehirde oturan, 37-55 yaşları arası, bekar, dul bayanların telefonlarını bekliyorum.

 2. merhaba uzun 2 aydir ben kendimi yanliz mutsuz hissediyorum bazen ağlıyorum ama kız arkadaşa ihtiyacım var sevgiliye ihtiyacım var saygilarim erhan.

 3. Merhaba güzel nasılsın müthiş güzellik mankenler gibisin eskisehir den sevgiler canım görüşelim mi?

  1. merhaba uzun 2 aydir ben kendimi yanliz mutsuz hissediyorum bazen ağlıyorum ama kız arkadaşa ihtiyacım var sevgiliye ihtiyacım var saygilarim erhan.

 4. Eskişehirde ikamet ediyorum mutsuz biriyim eskişehir ve çevresinden dul ve benim gibi mutsuz bayanların aramasını bekliyorum gizliliğe önem vermek şartıyla tanışmak için önce sms gönderin.

 5. Eskişehir deyim.dul bayanların mesajlarını bekliyorum.35 yaşındayım.

 6. Ben mehmet eskişehirdeyim emekliyim 44 yaşındayım. İhtiyaç halinde her zaman müsaitim arkadaşlıklar arıyorum.

 7. MEMET MERHABA AÇIK SÖZLÜ DUL BAYANLAR ARASIN ESKİŞEHİRDE GURBETÇİYİM Y41 B165 K 60

 8. Merhaba ben Eskişehir den murat 31 yaşındayım tum bayan arkadaslarin aramalarini bekliyorum

 9. Mrb ben musa eskisehir den ciddi bi bayan arkadas ariuorum niyetim evlilik

 10. Ben fatih 21 yaşındayım Eskısehırdeyım bayanlar mesaj atmanız yeterli

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015