Mobil Menü:

Eskimeyen Dost - Arkadaş Arıyorum

Eskimeyen Dost

Hayatta bazı şeyler vardır ki gerçekten zor bulunur veya zor bir başlangıç olabilir. Bazen çok zorlandığımız bir durum karşısında gerçekten ne yapabileceğimizi bilmek önemlidir. Bazen insanları anlamak ve gerçekten hayatımızda ki önemli olan şeyi bulmak için çapa harcarız. İşte bunlardan biri de eskimeyen dost yani dostluk ilişkisi yakın bir arkadaşlık gerçekten zor bulunur.

Bazen insanlar benim dostum arkadaşım çok derler ancak bu gerçek bir durum olmayabilir. Çünkü öyle görmek istediği için ve öyle olmasını istediği için bunu diyor olabilir. Ve inanın ki kimle bu şekilde tanıştıysam hayatında gerçekten çok yalnız olan bir kişi olabiliyor. İşte bu yüzden de hayatında yalnız olduğunu kabullenmek ve dostluğu pekiştirmek için hayatında seni anlayan seni dinleyen gerçekten her zaman yanında olan o dostunu bulmak ve yakın arkadaşını bulmak gerçekten zor bir durum. Herkesin sahip olamayacağı bir durum. Arkadaşlık kurulur. Evet hemde her yaşta bir sürü arkadaşa sahip olabiliriz. Ama ne zaman bir şeye ihtiyacımız olsa yada bir sıkıntımızı yada mutlu anımızı paylaşmak istediğimizde hangisi yanımızda oluyor bence cevap hiçbiri olabilir. Ve bir de durum şu olabiliyor. Bu arkadaşlarını belli bir aradan sonra hayatının hiçbir yerinde bulamıyorsun görmüyorsun. Araya belli bir zaman girmiş olsun bu arkadaşlıklar da eskide kalmış oluyor. Ama dostluk o şekilde değil örneğin bir sene görüşmemiş olun eğer yakın dost iseniz gerçekten aradan zamanlar yada yıllar geçmesine rağmen yine eskisi gibi olabiliyorsunuz.

İşte bu nedenden dolayı bende eskimeyen dost olan bu ilişkinin konusunu açmak istedim. Çünkü hayatımızda gerçekten değer verdiğimiz ve bizim için önemli olan dostluk ilişkilerine biraz daha önem vermek ve gerçekten asıl onların kıymetini bilmek önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015