Mobil Menü:

Erzurum Dul Bayanım Arkadaş Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Erzurum Dul Bayanım Arkadaş Arıyorum

Merhaba ben zekiye eruzum yukarı mumcu da oturuyorum. Dul bir bayanım daha önce kısa süreli bir evliliğim oldu. 27 yaşındayım. İlk evliliğimden çocuk sahibi değilim. Çalışmıyorum şimdilik gezmek ve eğlenmekle biraz zaman geçirmeye çalışan neşeli bir bayanım. Ancak buraya ilan açma nedenim oldukça ciddi ve ileriye dönük ciddi hayalleri olan beyler ile tanışıp, konuşup uzun vadede ciddi bir yolda ilerlemek istiyorum.

Öncelikle yaş olarak 30 ile 40 yaş arası beyler yazabilirler onun dışında kalanlar yazmasınlar. Maddi olarak kendi ayakları üzerinde durabilecek, ciddi planları olan ve ilerleyen zamanda kuracağı ailesine bakmakta bir güçlük yaşamaycak beyler ayrıca ilgileniyorum. Dul olabilir, çocuk sahibi olabilir sorun olmaz. Önemli olan karşılıklı biz ve ailelerimizin karşılıklı olarak anlaşabilmeleridir.

Gereksiz ve boş sohpedler için yazmayın cevap alamazsınız. Yorumlarınızda kendinizden biraz bahsedebilirseniz size cevabımda yazacak daha çok şeyim olar. Bir selam verip telefon ya da face vb istemeyin boşa zaman harcamış olursunuz.

Fiziksel olarak aradığım insanda özellikle istediğim bir ayrıcalık yok. Yaşı bana yakın olur ise sorun olmaz ancak 40 yaşa yakın beyler yazacaklar ise en azından dış görünüşlerine önem veren beylerin yazmalarını isterim. Sonuçta genç bir bayanım ve haklı olarak herkes gibi beraberce dışarı çıktığımızda yanıma yakışacak biri olmasını istiyorum. Enerjik biriyim ve enerjik beylerin yorumlarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba aramak istersen yaz.

 2. Ara beni bende senin gibi duşunu yorum

 3. Ara beni bende senin gibi duşunu yorum

 4. Yaz tanışalım eğlenceyi severim.

 5. Selam görüşmek istersen yazanilirsin

 6. Dönüş yap.Yalnız bende yanımda gezdireceğim bayanın bakımlı olmasını istiyorum.DÖnüş yap ilk tanaışma yemeğine çıkarız.

 7. Selam tanışmak isterim. Erzuruma yeni geldim. Dönüş yaparsan sevinirim.

 8. Sizinle tanışmak isterim Erzuruma yeni geldim.

 9. Merhaba güzelimm tanışmak isterim seninle Yaş 30.

  1. Merhaba tanışmak istermisin yaşım 28 otomotiv şirketim var dilersen bi kahve ısmarlıyabilirim instegram dan yazman yeterli olur.

 10. Selam ben Erzurum dan Ünal seninle tanışmak istiyorum senin içinde uygunsa.

 11. Erzurum palandokendeyim gorusebiliriz.

 12. Slm tanışalım mı?

 13. Mrb adım ugur erzurumda yasıyorum bekarım bayan arkadas arıyorum.

 14. merhaba ben burak erzurumdan ciddiyetinin farkındaysan ara diyorum

 15. Merhaba ismim hasan 40 yaşındayım arkadaş arıyorum yanlızım erzumluyum evlenmek için yazıyorum yaş 40 boy 167 kilom 67

 16. Merhaba zekiye ben Erzurum dan Şakir seninle danışmak isterim.boy 1,67 kilo 65 27 yaşındayım ve üniversite mezunuyum.Bekarım konuşup tanışmak isterim ve sonrasını düşünürsen varım.ilişkilerde ciddiyimdir.Sevgili olmak istersen ne ala. Sonrada evlenmek istersen hayır diyemem.Bana ulaş

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015