Mobil Menü:

Erzincan Dul Bayan Arkadaş - Dul Bayan Arkadaş

Erzincan Dul Bayan Arkadaş

Ben müge Erzincan da yaşıyorum. Dul bir bayanım. Evlilik nedeni ile ara vermek zorunda kaldığım eğitimime şu ara fırsat bulmuşken yine erzincan da devam ediyorum. 27 ile 35 yaşları arasında bir bey ile tanışmak istiyorum. Boş zamanlarımda gezer arkadaşlarım ile sopet ederim şu ara tek eğlencem bu gibi.

Benim gibi görmüş geçirmiş, hayatında belli yaşanmışlıkları olan ve tabi yaş kriterlerime uyan beylerin yorumlarını bekliyorum. Çok bir kriterim olduğunu düşünmüyorum o nedenle özellikle üzerinde dikkat edeceğim nokta karşımdaki insanın dürüstlüğüdür. Erzincan ve çevresinde beyler ile ilgilenmekteyim bunun nedeni ne kadar dürüst olduğunu en azından yakın çevrede olması halinde görebilecek olmam.

Maddi pek bir beklentim yok kendi ayakları üzerinde durabilir olması. Gerektiğinde ailesine sahip çıkabilecek ve ailesini bakabilecek yeterlilikte olması benim için kafi. Diğer yandan fiziki olarak tabi dış görünüşe de dikkat ediyorum. Sonuçta genç bir bayanım yanıma yakışacak bir bey olmasını bende her genç kız gibi isterim. Enerji doluyum benim gibi enerjik biri olması da ayrıca aklıma gelen başka bir özellik.

Bunların dışında şu an için aklıma gelen bir kriter yok ama illaki yorumlarınız ile aklıma gelen başka kriterler olacaktır diye düşünüyorum. Bunun için yorumlara eklediğim cevaplara da yorum yapmadan bir bakmanızı tavsiye ederim. Gereksiz boş mesajlara ve kriterlerime uymayan mesajlara kesinlikle cevap yamayı düşünmüyorum. Yorumlarınızda sizde kriterlerinizden bahsedebilir, kendi yaşam tarzınızı bana anlatabilirsiniz. Hakkınızda bu saye fikir edinmiş olurum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mrb uzman cvsm sizi tanımak isterim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015