Mobil Menü:

Erkek Arkadaş Arıyorum - Arkadaş Arıyorum, Dul Bayan Arkadaş

Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba ben Oya Erkek Arkadaş Arıyorum. 46 yaşında İstanbul da yaşayan dul bir bayanım. Yalnız yaşıyorum ve aynı zamanda çalışıyorum. Kendi ayakları üzerinde duran kimseye muhtaç olmadan yaşan yalnız bir bayanım yani. Daha önce bir evlilik yaptım ve çok kısa süren bu evliliğimden anlaşmazlık nedeni ile boşandım. Bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Bu olaydan sonra çok zaman geçti ve bunca zaman ciddi anlamda bir arkadaşlığım bile olmadı. Gündelik hayatta selam verdiğim karşı cinse bile imtina eder oldum. Sanırım erkeklere olan güvenimi yitirdim de diyebiliriz.

Nasıl Bir Erkek Arkadaş Arıyorum?

Öncelikle artık belli bir yaşa gelmiş bir birey olarak karşımdaki insanın amacını çok kolay ve rahatlıkla anlayabilen biriyim diyebiliriz. Bu nedenle anı yaşayanlar lütfen benim saniyemi bile yaşayacaklarını düşünmesinler. Diğer yandan erkeklere olan güvenini yitirmiş bir bayan olduğumdan yukarıda da bahsetmiştim. Bu nedenle dürüst bir kişiliği ve dürüst bir yaşantısı olan beyler tercihlerim arasında olacaklar ki güvenebileceğim temel özellikler bunlar oluyor. Maddi sorunlarım yok bu nedenle maddiyat ile etkilemeye çalışmayın kişiliğiniz ile etkilemeye çalışabilirsiniz. Ayrıca maddiyata dayalı çirkin tekliflerden de hiç haz almam. Yanıt alamazsınız. Son olarak ciddi evlilik düşünen benim gibi dul çocuk sahibi olmayan ve sürekli bir işi olan beyler yazabilirler.

Nelerden Hoşlanmıyorum!

Son olarak ben düzgün bir Erkek Arkadaş Arıyorum. İlerisine yani evliliğe gidebileceğim bir bey ile kalan ömrümde dertlerimizi yalnızlığımızı ve kısacası hayatımızı paylaşmak istiyorum. Bu nedenle ayrı bir bölümde de uyarılarım olsun istiyorum.

40 yaş altı yazmasınlar cevap alamazlar. Günü yaşayanlar anı yaşayanlar yukarıda da bahsettiğim gibi yazmasınlar. Herkesin hayat felsefesine saygım sonsuz ancak benim ilanımda bu hayat felsefelerini yaşayamazlar ya da girişimler halinde yanıt alamazlar. Maddi amaçlar ile burada değilim bu nedenle bazen gelebilen maddiyata dayalı çirkin tekliflerde bulunmayınız. Ayrıca beni bu şekilde etkileyebileceğinizi düşünmeyiniz bile lütfen.

İlanım biraz uzun olsa da mazur göreceğinizi düşünüyorum. Keza burada amaç sadece arkadaş arıyorum diyerek insanların zamanını çalmamak ve en doğru kişilerin ilanıma yanıt vermelerini ya da ilgi alanıma girmeyen kişilerin ilanıma yanıt vermemelerini sağlamak. Umarım saygı ile karşılarsınız.

Mesajlarınızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Dönüş yap eğlenelim.

 2. Ben Cemil maddi ve manevi promlek yok ciddi evlilik düşünüyorum.

 3. Mereba ben almanyanın Köln şehrinde yaşıyorum ileriye dönük dürüs bir arkadaş aryorum.

 4. Bende sizin tarzınızda bir bayanla tanışmak ve ciddi bir ilişki istiyorum.

 5. Slm yeni yiliniz kutlu olsun nice yilari guzel gunlerini gecirmeni dilerim yasim 54 Almayada yasiyorum yeni bosandim Eger ilginiz olursa email yazarsiniz cevaplarsiniz tsk ederim.

 6. Sizi beğendim. Özellikle tanismayi arzu ediyorum.

 7. MERHABA BEN TARIK YAŞ52 DULUM AMACIM EVLILIK TANIŞABILIRMIYZ.

  1. Merhaba olgun bir bayanla tanışmak istiyorum yaşım 28 İzmir’de yaşıyorum.

 8. Bende sizinle tanismak isterimm

 9. slm ismim erkin istanbulda oturuyorum 50 yaşında 175 boy 72 kg yum sempatik ve sportmen biriyim balık burcuyum spor yapmayı seyahat etmeyi severim sizinle tanışmak isterim benimde maddi beklentim yok.

 10. Merhaba. Ben tahsin. İst. Beykoz tel no. İlgi alanına girersem arayabilirsın 52 yasındayım

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015