Mobil Menü:

erkek arayan bayanlar facebook - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

erkek arayan bayanlar facebook

ben tanet 36 yaşındayım erkek arkadaş arayan bayanlar facebook adresime bekliyorum. Malum burada amaç arkadaş aramak olduğu için herkes ilan ekliyor bu nedenle bende ilan ekledim ancak sohped etme şansımız biraz kısıtlı gibi. O nedenle facebook üzerinden benle görüşebilecek oradan tanışabileceğim bayanların facebook profillerini yorum yolu ile rica ediyorum. Görüntülü de görüşme şansınız var ise ayrıca belirtirseniz mutlu olurum. Malum her zaman profil resmi ile karşıdaki kişi hep aynı olmayabiliyor.

Niyetiniz ciddi ise 30 ile 40 yaş arası ve daha önce evlenmemiş bayanlar tercihimdir. Özellikle facebook resim değil de görüntülü olarak ta görüşmek isterim malum kiminle ciddi bir yola gireceğimi haklı olarak görmek isterim. Eğer niyetiniz ciddi değil sadece bir arkadaş edinmek ise görüntülü görüşme ya da yaş kriteri pek önemli değil. Kişi listemde artı bir kişi olarak kalırsınız ve siz yazmadan yazma gibi bir huyum yoktur samimi olmadığım insanlara. Rahatsız edilmezsiniz emin olabilirsiniz.

Benim amacım herşeyden önce bir arkadaş olmak evleneceğim kişi ile. Buna sonuna kadar inanan biriyim. İki kişinin herşeyden önce arkadaş olmayı beceremeden evlenmesi bana çok saçma gelmiştir daima. Maddi bir sorunum yok daha önce hiç evlenmedim. Maddi ve manevi olarak böyle ciddi bir karar için hazır bir beyim.

Boş konuşmalar için yazmayın demicem yeterince vaktim var gerekirse boş boş beraber konuşuruz haddinizi aşarsanız itina ile cevabınız veririm ama onu bilerek yazın en azından. Yorumlarınızı, sorularınızı ve önerilerinizi bekliyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015