Mobil Menü:

Elazığ Dul Bayan Handan Telefon Arkadaşı - Dul Bayan Telefon Arkadaş

Elazığ Dul Bayan Handan Telefon Arkadaşı

Merhaba ben elazığdan handan. Başlığa ne yazacağımı bilemedim o nedenle biraz karışık olmuş olabilir. Telefon arkadaşlığı ilanımda ilgili bir kısım sadece. Lütfen detayları okuyun yanlış anlaşılmasını istemiyorum. Elazığdan 42 yaşında dul bir bayanım. Maddi sorunlarım yok. Herkes ile telefon arkadaşlığı yapacak değilim elbette. İlanımı eklemekteki amacım ciddi biri ile tanışıp evlilik yolunda yürümek. Bu nedenle ilerleyen zamanda gerekirse yorumlar ile ilerledikten sonra telefon arkadaşı olarak da bir süre devam ettikten sonra birebir görüşme taraftarıyım. Yani direk görüşmektense “budur” dediğim ve dürüstlüğüne emin olduğum beyler ile telefondan ancak görüşebilirim. Çocuğum yok ilk evliliğimden çocuk saihib değilim. Kısa süreli bir evlilik oldu ve üzerinden çok zaman geçti açıkçası. O zamandan bu yana kendi halimde, işimle ilgilenen modern bir bayanım.

Aradığım kişinin de en azından bana denk bir şekilde maddi sorunları olmamasını istiyorum. Yıllardır kendi halinde sadece işleri ile ilgilenen bir bayan olarak karşımdaki insanın da sorumluluklarının farkında olması, işi ve evi ile ciddiyetle ilgilenen aklı başında beyler ile ilgileniyorum. Yaş olarak 40 ile 50 yaş arasında beyler yazabilirler. Kendine dikkar eden biri sayılırım ve karşımdakinin de benim gibi görünüşüne dikkat eden biri olmasını tercih ederim. Keza kedine dikkat etmenin insanın kendisine olan saygı ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Çocukları var ise artık bir alakası kalmamış yani yetişmiş çocukları olan beylerin yorumlarını özellikle bekliyorum.

Kriterlerim şimdilik bu kadar ama sizler yorum ekledikçe aklıma gelenleri de paylaşacağım. Lütfen az da olsa kriterlerime uymayan beyler yazmasınlar. Vakit geçirme amaçlı yazmayı düşünenler yazmasınlar cevap alamazlar emin olabilirsiniz. Özellikle yorumlarınız ile biraz kendinizden bahsederseniz cevap yazabilmem için en azından benim dikkatimi çekmiş oldursunuz. Şimdilik bu kadar yorumlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Merhaba handan istersen ara gurüşelim.

 2. Daha çok seni anlamda beğendim ama istersen ciddi bı iliskide kurabiliriz.

 3. Slm canimm seninle tanışmak isterim bennd elazigdayim dönersen mutlu olurum.

 4. Selam.

 5. 42 yaşındayım Dulun ararsanız neden olmasın.

 6. 55yaşında dulum 25yıldır amerıkda calışdım alanyada yaşıyorum amacım durst bırın bulursam anlaşırsam evlılık.

 7. Mrhb bende 30 yaşındayım sizinle ciddi dysunuyorum

 8. hakımmızda hayırlı olanı isterim

 9. Handan ben elazıgda suat tanışmak istersen numaram

 10. Handan hanım tanışmak isterseniz bu numarayı arayın

 11. Slm elaziğ civari bayan arkadaş ariyorum ilgilenen hanimlar çağri yada msj atsin

 12. çok güzel bir dûşûnceye sahipsiniz kendini bilen biri kullandığı her cümleyi bilmeli bende aynı kiriterlere sahib biriyim ciddi kişiyle tanışmak istiyorum

 13. Erol dul bayanlarla tanışmak istiyorum Elazıg tercihim yaş 35/45 arası kilolu olmasın teletonlarını bekliyorum

 14. Selam ben eymen 30 yasindayim sizinle tanismak istiyorum

 15. Merhaba 20 yaşındayım işim war hiç evlenmedim ciddi düşünüyorum numaram

 16. Meraba handan hanım adim cumali 43 yasindayim dulum ilk evliligimde iki kızım var 3 yıldır ayrıldım çocuklarım annesiyle beraber baska sehirde yasiyor maddi sıkıntım yok ahşap ve mobilya atolyem var gonlumun sultanı ni arıyorum sözü özü bir olan yalan dolan olmayan dürüst biriyle tanisip evlenmek Istiyorum

 17. Merhaba ismail bende sizin gibi ciddi düşünüyorum 36 yaşında yım tanışalım handan hanıma

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015