Mobil Menü:

Edirne den Dul Bayan Hicran - Dul Bayan Arkadaş

Edirne den Dul Bayan Hicran

Ben hicran edirne de yaşıyorum. 22 yaşımda ilk eşimden boşandığımdan bu yana dul bir bayan olarak kendi ayakları üzerinde durabilmiş biriyim. İşi ve ailesi ile mutlu olan, öyle pek gezmeyle eğlenmeyle uğraşmayan, uğraşsa bile vakti olmayan bir bayan olarak artık 34 yaşıma geldim ve artık sıkıldım hayatımı yaşamak istiyorum. Tabiki eşim dediğim kişi ile. İlan eklemekteki amacım ciddi bir arkadaşlık kurarak evlilik yolunda ilerlemek. Niyeti farklı olanlar buradan sonrasını okumadan başka bir ilana geçsinler lütfen.

34 yaşındayım, bir evlilik yaptım dul bir bayanım. İlk evliliğim bir yıl bire sürmedi. Çocuk sahibi değilim. Şimdi düşündüğümde şükrediyorum yanlış bir kararı yine yanlış bir karar ile perçinlemediğime. Benim gibi işi ve evi ile mutlu olabilen evcimen erkeklerin yorumlarını bekliyorum. Maddi anlamda çok bir neklentim yok kendi ayakları üzerinde durabilsin yeterli. Beraberce çalışır istediğimiz hayalimizi gerçekleştiririz. Yeterki evimizde huzur kalbimizde sevgi olsun.

Fiziksel olarak çok bir şartım yok. Tabiki kendine saygısı olan her insan gibi kendine, görünümüne, eşine ve ilişkilerine karşı titiz bir bey bir çok insan gibi benim için de ideal bir erkektir. İlanımı tamamen okumayan ya da ilanım ile alakasız yorumlar ile ilgilenmiyorum ve cevap yazmayacağım şimdiden belirtmek isterim. Yorumlarınızdan biraz kendinizden hayatınızdan bahsedebilirsiniz. Dul ya da hiç evlenmemiş olmanız benim için bir sorun yaratmaz ancak çocuk sahibi olmayan beyler ilk tercihim olcaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Adım Turgut bende dulum ve bir hayat arkadaşına ihtiyacım var güzel günler ve güzellikler yaşamak ve yaşatmak için

  2. Merhaba şu anda Edirne’deyim normalde Kocaeli’nde yaşıyorum tanışabilir miyiz numaram.

  3. Guzel tanisip anlasabiliriz.

  4. Huzur istermisin

    1. Tanışmak isterim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015