Mobil Menü:

Ebru Çorum Dul Bayan - Dul Bayan Arkadaş

Ebru Çorum Dul Bayan

Ben ebru Çorum da yaşıyorum. 29 yaşında daha önce bir evlilik yapmış dul bir bayanım. Bana, benim gibi yaşanmışlıkları olan dul beylerin yazmalarını bekliyorum. Önceki evliliğimden çocuğum olmadı, pek mutlu günler değildi lütfen yorumlarınızda bu konu hakkında sorular sormayın ve ilanımın kalanında bu konudan ayrıca bahsetmeyeceğim.

29 yaşındayım, yanlız yaşıyorum ve çalışan kendi ayakları üzerinde durabilen genç bakımlı bir bayanım. Buraya ilan eklemektedi amacım ciddi bir yolda beraberce yürüyebileceğim beyler ile tanışmak istememdir. Lütfen ciddi niyeti olmayanlar vakit geçirmek için açılmış ilanlara yazsınlar ki ne onlar vakit kaybetsinler ne de benim istemediğim cevapları burada yazmama neden olsunlar.

Yaşanmışlıkların olması önemli. Muhattap olacağım beylerde belli bir hayat tecrübesi olması, sorunlar karşısında sitrese kapılmadan ailesine yansıtmadan nasıl ilgilenileceği konusunda tecrübesi olan görmüş geçirmiş beylerin yazmasını ayrıca rica ediyorum. Çok ciddi bir maddi beklentim yok. Gerektiğinde beraberce çalışır hayallerimizi beraberce gerçekleştiririz yeterki karşımdaki insan dürüst olsun.

Fiziki bir özellik yazmıyorum. İç güzelliğin herşeyden önemli olduğunu bunca yaşadıklarımdan sonra iyi biliyorum. Yaş olarak 30 ile 40 yaş arası beyler yazarlarsa sevinirim. Mrb yazıp benden iletişim bilgisi istemeyin cevap alamazsınız. biraz yorumlarınızda kendinizden bahsedin ya da kriterlerim hakkında aklınıza takılan sorular var ise onlardan bahsedin. Yeterki birşeyler yazın ki sizin, kişiliğiniz hakkında bilgi sahibi olabileyim istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Bende. Arkadaş. Arıyorum müsait bir zamanda görüşmek isterim

 2. Mrb SLM.

  1. SLM arkadaşlar olabiliriz ben Orhan.

 3. numaram hemen buluşa biliriz

 4. Selam bende aynı durumdayım sana çoçukda vere bilirim istersen tabii.

 5. Süpersiniz.

 6. Merhaba nasilsin?

 7. Merhaba epru hanım bende çorum dayım görüşelim

 8. Mrb 30 yasindayim insaatta mermerciyim bekarim esmerim.

 9. Merhaba ebru hanım bende sizin gibi eşinden ayrılmış biriyim benim aradığım benim gibi yalnız birisi olması antepliyim ve çorumda çalışıyorum organize sanayide kaynakçıyım isterseniz birbirimizi tanıya biliriz benim aradığım dürüstlük güzelmiş çirkinmiş önemli değil kafalar uyumlu olsun yeter zaten kafa uymuyorsa yürümez kafaların uyumlu olması şart selam yasin dönmez

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015