Mobil Menü:

Dulum Artvin den Erkek Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Dulum Artvin den Erkek Arıyorum

İsim vermek zorunlu ise ismim Raziye olsun ve onun dışında Artvin de yaşadığım doğrudur, resimde bana ait sadece buraları bilenler bilir biraz küçük bir yer hoş olmaya biliyor ismimi gizlemek istedim.

Dul bir yanım ve maddi bir sıkıntım yok. İnternette gezinirken sitenize rastladım ve bir ilan eklemek istedim. Şimdilik sadece sohped amaçlı bir ilan olduğunu belirtmek isterim. Ciddi ciddi yazan herkese yanıt yazarım. Ancak görüşme ya da telefon arkadaşlığı gibi bir amacım yok sadece ziyaretçi beylerin attıkları yorumları görmek isteyen Artvinli bir bayanım. Umarım ilanımı onaylarsınız, çünki amacım asla dalga geçmek değil sadece gelen yorumlar aracılığı ile bir kaç satır yazmak ve vakit geçirmek en kötü ihtimalle.

Amaç genel olunca kriterlerimi belirtmeme gerek yok sanırım. Ancak yazan kişilere de şunu belirtmek isterim slm gibi bir cevap yazıp ta karşınızdaki insandan destan döktürmesini beklemeyin. En iyimser yanıtı iyi gibi bir kelimedir. Benim gibi yazışmak isteyen biri iseniz bir konunuz olsun yazın, yazışalım. Gençler de yazmasa da olur hadi bu nokta da yaşımı da vereyim ben 42 yaşındayım ve belli yaşların ilgi alanlarından pek anlayan biri olduğum söylenemez. O nedenle boşa yazmayın ya da yazdı iseniz boşa yanıt beklemeyin. Anlamadığım ya da bilmediğim konularda sizlere yardımcı olamam. Sizden min 20 yaş büyük birine yazıp kara kara yanıt bekleyeceğinize kendi anneniz ile dertleşin en azından sizi büyüten kişidir benden çok daha zihin açıcı yanıtlar verecektir mutlaka.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selam senınle tanişmak işyerim tel.

  2. Eğer istersen sohbet ve zaman geçirmek amaçlı konusabiliriz

  3. Tanisalim ben cengiz 35 yasindayim

  4. Merhaba Raziye hanım eğer benimle tanışmak lütfünda bulunursanız sizinle görüşebiliriz Benim adım ihsan görüşmek isrerseniz meilime yazın

  5. Mrhb artvin ilcelerinden birindeym gorusmek istersen numarm nezamn istersen ariyabilirsn

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015