Mobil Menü:

Dul bayanım evlenmek istiyorm - Dul Bayan Arkadaş

Dul bayanım evlenmek istiyorm

Ben Banı İzmir’den dul bayanım. 39 yaşındayım 25 yaşımdayken üniversiteden yeni mezun olduğum dönemde kısa süreli bir evliliğim oldu. Anlaşamadım ayrıldık ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. O zamandan bu yana kendi hayatımla, işimle ilgileniyorum. Pek gezmeyi eğlenmeyi seven biri sayılamam. Sanırım hayata ve insanlara karşı olan güvenim ilk evliliğim döneminde bitti. Yeniden insanlara güvenebilmem zaman aldı. Buraya ilan ekleyerek benim gibi yaşanmışlıkları olan dul bir bey ile tanışmak ve tabiki güvenebileceğim dürüst bir bey olması benim için önemli. Çocuk sahibi olabilir benim için önemli olan karşılıklı anlaşabilmek, mutlu olabilmek.

Maddi pek bir beklentim yok. Ben çalışan bir bayanım maddi olarak orta ölçekli bana denk birisi olsun yeterli. Bunun dışında ek olarak aradığım maddi bir şart yok öncelik benim için karşımdaki insanın iç güzelliği kişiliği yani. Bu noktada iç güzellik demişken dış görünüş olarak kendine dikkat eden birisi olması yeterli. Kara kaşlı kara gözlü vs bir standardım yok.

İlanımın gitişinde biraz olsun kendimden bahsettim. İnsanlara zor güvenen biriyim. Tabi sizinde kendinize özel durumlarınız olabilir. Bu durumları bana yazabilirsiniz. Bu sayede sizin hakkınızda fikir sahibi olabilirim ve hiç önemsemeyeceğim bir durumu önemseyeceğimi düşünüyor olabilirsiniz. Bunun için biraz kendinizden bahsedin ki böyle gereksiz durumlara girmeyelim.

Son olarak ilanımda kendi şartlarımdan kısaca bahsettim. Bu şartlar dışında örneğin 40 ile 50 yaş arasında beyler dışında yazmazsanız sevinirim. Medeni durumunuz hakında verdiğim şartımda uymuyorsa lütfen yazmayın. Yazanlar cevap alamayacaklarından emin olabilirler. Belki kriterlerime uyuyor olabilirsiniz ancak hangi kriterime uyduğunuzu belirtmezseniz bunu da bilemem haliyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba ben Hasan makine mühendisiyim İzmir’de yalnız yaşıyorum sadık saygin ve güvenlirim eşimden ayrılalı 16 yıl oldu yalnızlık bir süre sonra çekilmez hale geliyor madencilik sektöründe Özel sektörde işletme müdürü olarak 34 yil çalışarak emekli oldum.

  2. Merhabalar ben adem ben benim gibi mutsuz bayanlarla tanismak istiyorum yas 25 ila 35 bayanlar ararlarsa sevinirim

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015