Mobil Menü:

Dul bayanım ciddi erkek arkadaş arıyrum - Dul Bayan Arkadaş

Dul bayanım ciddi erkek arkadaş arıyrum

Ben Antalya da yaşıyorum bulgar göçmeniyim ailem ve ben. 38 yaşında minyon yapılı biriyim. Eğlenceli ve güler yüzlü biri olduğum söylenir. Ancak gezme tozma gibi işlerden pek anlamam. Ufacık şeylerden espiriler çıkarıp gülmeyi çok severim. Hayat başka türlü çok ağır geliyor.

İleriye dönük ciddi bir erkek arkadaş arıyorum öncelikle. 40 45 yaz aralığında benim gibi dul olabilir. Bir taneyi geçmemek şartı ile çocuk da olabilir. Benim çocuğum yok bu arada. Maddi sorunum yok çalışıyorum. Kendi ayakları üstünde durabilen kendine ve ailesine küçük yaştan beri sahip çıkan biriyim. Benim gibi sorumluluk almasını bilen, sorumluluktan kaçmayacak, ailesi ile ilgilenecek ya da ailesi ile vakit geçirmekten haz alan beylerin yorumlarını bekliyorum.

Fiziki görünüş pek önemli değil ben önemli olanın iç güzelliği olduğu düşüncesindeyim. Fiziki görünüş adına tek dikkat edeceğim nokta belki boyu olabilir. Benden çok uzun boylu biri yanında dışarı çıktığımızda belki huzursuz olabilirim gibi geliyor ancak bu da pek önemli değil. Çok eğlenceli güzel kalpli biri olur bu farkı unutturur o zaman boyun da pek bir önemi kalmayabilir.

Şu şu şu yazmasın diyerek kimseye ayrım yapmak istemiyorum. İlanımı bir okuyun şartlarımın uyduğunu düşünüyorsanız yazın. Cevap verilmeycek kadar kibarca ve içten yazılan her cevama mutlaka yanıt vereceğim emin olabilirsiniz. Şimdilik benden bu kadar yorumlarınızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015