Mobil Menü:

dul bayanım arkadaş arıyorum - Dul Bayan Telefon Arkadaş

dul bayanım arkadaş arıyorum

Ben Belgin 35 yaşında dul bayanım. Bir evlilik yaptım, çocuğum yok. Ciddi ileriye dönük bir arkadaşlık planlıyorum. İş ve maddi sorunum yok kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım. Benimle iletişime geçecek kişilerin de maddi sorunu olmaması ve herhangi bir bağının olmamasını istemek hakkım sanıyorum.

Gezmeyi eğlenmeyi severim tabiki her şey dozunda olacak. Mutluluğumu ve hüznümü beraber paylaşabileceğim bir bey ile tanışıp mutlu, ciddi bir birliktelik arıyorum özetle.

Boş sohped, eğlencelik vs hayalleri olanlar yazmasınlar geri dönüş yapmayacağım. 35 – 40 yaş dışında beyler yazmasınlar mümkünse. Dul bey olabilir, evlenmemiş de olabilir önemli olan yaş ve hayat olarak kriterlerime uyması ve kendine güvenen biri olması.

Yaşadığım ili özellikle yazmıyorum. Türkiyenin tüm illerinden yazabilirsiniz. Önemli olan söylediğim gibi şartlarımızın uyuşması ve belli bir fikir birliğimizin olması. İlk etapta buradan yazışmaktan yanayım, bir kaç mesaj ardından en azından fikir sahibi olduğum biri ile karşılıklı istersek iletişim kurabiliriz.

Yukarıda belirtmediğim bir diğer nokta aklıma gelmişken yazayım. O da dul ya da evlenmemiş beyler olabilir tek şartla çocuk sahibi olmaması kaydı ile. Böyle önemli bir şeyi birlikte ilk kez yaşayabileceğim bir erkek ile hayatımı birleştirmek fikrindeyim.

Yorumlarınızı düzenli olarak kontrol ediyorum yazmaya değer bulan herkeslere şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015