Mobil Menü:

Dul Bayan Sohbet - Dul Bayan Telefon Arkadaş

Dul Bayan Sohbet

Dul Bayan Sohbet hızlı ilan kategorimizde kolayca kendi arkadaşlık ilanını oluşturabilir, diğer arkadaşlık ilanlarını kısıtlamasız olarak görebilir ve bu mevcut ilanlara kolaylıkla yanıtlar vererek ilan sahipleri ve diğer ziyaretçiler ile etkileşime girebilirsin. Tüm asksevgihane.com hızlı ilan kategorileri ve profillerinde de olduğu gibi bu hızlı ilan kategorisine ziyaretçilerin erişimi, ilanları okuyabilmesi, kendi ilanlarını oluşturabilmesi ve bu ilanları yanıtlayabilmeleri gibi tüm işlemleri için herhangi bir üyelik, üyeliğe bağlı ücret söz konusu değildir. Site genelnde hiçbir işlevden ziyaretçilerden ücret talep edilmemektedir ya da herhangi bir form doldurarak üye olmaları gerekmemektedir. Bu sayfa altından bir ilan oluşturarak hemen diğer ziyaretçiler ile iletişime geçebilirsin.

Üyeliksiz ve ücretsiz olan yeni eklenen Dul Bayan Sohbet hılı ilan kategorisi ziyaretçi önerileri dahilinde yeni hızlı ilan kategorisi olarak eklenmiş olup tüm diğer hızlı ilan kategorileri gibi diğer ziyaretçilerin de erişimlerine açıktır. Siz de bu kategoride ya da size en uygun diğer bir hızlı ilan kategorisinde ücretsiz ve üyeliksiz olarak ilan oluşturabilir, ilanları görüntüleyebilir ya da ilanları yanıtlayabilirsiniz. İlkgi alanınıza uygun hızlı ilan kategorisini bulamamanız durumunda iletişim sayfamızdan bize ulaşarak o hızlı ilan kategorisinin eklenmesini talep edebilirsiniz. Site kuralları dahilinde makul her ilan kategorisi site yoğunluğuna göre en kısa sürede eklenmektedir.

Tüm bu işlemler; profil ekleme, profilleri yanıtlama, ilan kategorisi önerme, ilanları yanıtlama, hızlı ilan oluşturma ya da profil ve hızlı ilan kategorilerine erişim için site ziyaretçilerinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bunlar için hakkımıza, sıkça sorulan sorular (SSS) ya da kurallar sayfalarımızı ziyaret edebilir. Aklınıza takılan konularda iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. manisadan selamlar yalansız ciddi dürüst bir dost ve arkadaş arıyom iş sahibiyim yalanı sevmiyorum beni tanıyan kesinlikle pişman olmaz güven sağlamak için kısa bir süre gmail den tanışalım güven sağlandıktan sonra nolar verile bilir.

  1. Slm benim sohbet edecek arkadaşa ihtiyacım var.

   1. İyi akşamlar sizi tanımak ve tanışmak istiyorum.Selam ve saygılarımla.

 2. Slm türkiye.

 3. Merhaba ankara sayın 1 yıl burda kalacam isterseniz sizinle götürebiliriz yasim 20 aslen adanaliyim tlf. sms den veya whatsaptan ulaşabilirsiniz iyi geceler

 4. Slm ben Kütahya ya yeni geldim ve bir bayan arkadaşa ihtiyacım var geri donerseniz sevinirim

 5. Selamlar ben ismail Konya’dan dul bayan arıyorum

 6. Merhaba çok güzel yazin bekliyorum güvenilir olmak şarttır yazin

 7. Sizinle sosyal arkadaşlık kurmak istiyorum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015