Mobil Menü:

Dul Bayan Sitesi - Dul Bayan Arkadaş

Dul Bayan Sitesi

Dul Bayan Sitesi asksevgihane.com hızlı ilanlar kategorisi olarak eklenmiştir. Bu kategoride kolayca üye olmadan hızlı bir şekilde ilanları görüntüleyebilir, ilanları yanıtlayabilir ya da kendi hızlı ilanınızı oluşturabilirsiniz. Bu noktada sıkça yapılan hataların başında gelen tek kelimelik ilan ve ilan yanıtlarına değinmenin gereğini duyuyoruz. Kısa hızlı ilanlar demek tek kelimelik ilanlar demek değildir. Bu gibi iletiler site kurallarına aykırı olmakla birlikte yayına alınmazlar. Diğer yandan yazılan tek kelime ile hiç bir ziyaretçinin sizi anlama gibi bir durumu söz konusu olamaz. 1 ya da 2 cümlelik ilanlar olarak yayınladığınız ilan ve yanıtları hızlı ilanlar kategorisinde site kurallarına da uygun olması halinde hemen yayına alınırlar ve siz aksini isteyinceye dek yayında kalarak daha fazla sayıda ziyaretçi ile etkileşime girmenizi sağlamaktadır.

Bu noktada Dul Bayan Sitesi kategorisi de site genelindeki tüm pategori ve profiller gibi site kurallarına dahildir. Bu nedenle ileti oluşturmadan önce lütfen bir kez site kurallarını okuyunuz. Aksi halde aykırı içerikler yayına alınmamaktadır. Bu kurallar bütünü yasal sorumluluklarınız ve toplumsal ahlak kuralları çerçevesinde düzenlenen mümkün olduğunca özet bir şekilde size sunulan metinlerdir ve her ileti sahibi bu kuralları okumuş kabul etmiş olarak metinleri değerlendirilmektedir.

asksevgihane.com içeriklerinin tümü ziyaretçilere açık içerikler olup Dul Bayan Sitesi alt kategorisi de bu içeriklere dahildir bu nedenle ziyaretçilerimizinde bu durumu bilerek ilan ve ilan yorumu yazmaları gerekmektedir. Site denetimlerine ek olarak içerikleriniz diğer ziyaretçiler tarafından da görüntülenir ve bir ölçüde ziyaretçiler tarafından da değerlendirilir. Aykırı görülen içerikler için iletişim sayfamız aracılığı ile bilinçli ziyaretçilerimiz rahatsız oldukları içerikleri koayca bildirerek bulundukları platformun çok daha temiz olması ve bu şekilde sürmesine katkı sağlayabilirler. Lütfen iletilerinizde özen ve titizlik göstererek metinler mesajlar oluşturunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm bayan arkadaş arıyorum tanışıp dost arıyorum dul bayanlarda dahil.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015