Mobil Menü:

Dul bayan arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Dul bayan arıyorum

Dul bayan arıyorum alt kategorisinde siz de kendi ilanınızı kolayca ve hızlıca ekleyebilirsiniz. Üye olmadan, üye dereceleri ile ücret ödemeye zorunlu kalmadan siz de kendi ilanınızı oluşturun ya da mevcut ilanlara yanıtlar vererek kolayca diğer ilan sahipleri ile iletişim kurun. asksevgihane.com ile 2015 den bu yana on binlerce kolay ilan veren ziyaretçilerimizin arasına siz de katılabilirsiniz. İlk günden bu yana ziyaretçilerinden hiç bir form doldurmasını ya da üyelik aidatı istemeden ziyaretçilerine ücretsiz hizmet veren sitemizin Dul bayan arıyorum alt kategorisi ya da diğer alt kategorilerine kolayca erişebilir, buradaki ilanları görüntüleyebilir, bu ilanları yanıtlayabilir ya da bir ve birden fazla alt kategoride kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz.

Sitemiz tüm içerikleri ile tamamen ziyaretçi odaklı ve ziyaretçilerin erişimlerine açık bir sitem olduğundan genelde olduğu gibi Dul bayan arıyorum alt kategorisinde de site kurallarına uygun olmayan içerikler ya hiç yayına alınmazlar ya da genel denetlemeler esnasında yayından kaldırılırlar. Kurallara uygun içerikli ilan ya da ilan yanıtları ise siz aksini talep etmediğiniz sürece süresiz olarak yayında kalarak daha çok ziyaretçiye erişmenizi sağlarlar. Bu kuralların tamamı için site kurallarını okuyabileceğiniz gibi SSS sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilir ya da iletişim sayfamızdan bize bilgi almak istediğiniz konularda yazabilirsiniz. Site kuralları bütününde dikkat etmeniz gereken kurallardan bazıları hatırlatmak gerekirse:

  • Kişi, kurum ya da kuruluşlara hakaret içeren içerikler. Bu gibi içerikler hem sitemizin konusu değildir ve hem de yasalarca bağlayıcılığı olan suç teşkil eden içeriklerdir. asksevgihane.com bir içerik barındırıcısı olarak bu noktada ziyaretçilerini uyarmakla yükümlüdür.
  • Tek kelimelik mesajlar. Bu gibi bir ya da iki kelimelik ilan ya da ilan yanıtları ile hem muhattap kişi tarafından dikkate alınmazsınız ve hem de ilanınız yayına alınmaz.
  • Özel kimlik bilgilerinin paylaşımı. Size ya da bir başkasına ait ve kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinin mesaj içeriklerinde kullanımı yasaktır. Bu gibi bilgilerin izinsiz dağıtımı ve kullanımı hem bir suçtur, hem de tüm içerikleriz ziyaretçilere açık olduğu bu gibi sitelerde kullanımı – paylaşımı sizin adınıza sorunlar yaratabilmektedir.
  • Saygılı bir dil kullanımı. Yasal bir yükümlülük olmamakla birlikte kişilere saygı adına asksevgihane.com da saygılı bir dil kullanmak hem ilanınızın daha fazla dikkate alınmasını sağlar ve hem de cevaben size gelebilecek benzer seviyede yanıtların önüne geçerek gereksiz tartışmaları engellemek adına dikkat etmeniz gereken bir noktadır.
  • Spam içerikler. Sıkça karşılaştığımız bir durum olan aynı içeriğin kopyalanarak tüm alt kategori ve profillere yorum yolu ile eklenmek istenmesi durumudur. Bu durum için alınan bazı önlemler; aynı içeriği iki kez gönderiminde sistem sizi uyaracaktır, farklı yöntemler ile eklenmeye çalışıldığında ise spam olarak algılanacak ve editör onayına sunulmadan direk olarak silinmektedir.

gibi bir kaç kural ve öneriyi Dul bayan arıyorum alt kategorisinde de sizinle paylaşmak istedik. Bu gibi uyarıları site geneli tüm alt kategoriler, profiller ve yorum alanlarında sizlere hatırlatmaya çalışıyoruz ve bu çabamız sürecektir. Kurallar ve uyarılar ziyaretçilerimizin faydasına olan, uyulduğunda çok daha fazla itibar gören ilan ve ilan yanıtları oluşturmanıza yardımcı olacak metinlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhabalar hanımefendi ben konyadan arıyorum umarım sizi rahatsız etmiyorumdur.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015