Mobil Menü:

Dul Arkadaş Arıyorum - Bayan Telefon Arkadaşı

Dul Arkadaş Arıyorum

Dul Arkadaş Arıyorum hızlı ilan kategorisinde siz de üye olmadan kolayca ve ücretsiz bir biçimde kendi ilanınızı oluşturabilir, diğer ilanları yanıtlayabilir ya da tüm site içerikleri gibi kategori içeriklerine kısıtlamasız bir biçimde erişebilirsiniz. Arkadaşlık sitelerinden ve ilan sitelerinden farklı olarak asksevgihane.com bir kolay arkadaşlık ilanları sitesidir. Mevcutkategorilerde size uygun olanı seçerek bir ya da iki cimlelik hızlı ilanlar yayınlayabilirsiniz ya da daha öncesinden yayınlanmış olan ilanları yanıtlayarak kolayca ziyaretçiler ile etkileşime girebilirsiniz. Sitemizde üyelik ya da herhangi bir işlem için herhangi bir ücretlendirme paketi yoktur. Aşk Sevgihane sizden herhangi bir konuda ücret talep etmez. Sitemizde yer alan tüm profiller, profil yanıtları, hızlı ilan kategorileri, hızlı ilan kategorilerinde yayınlanan ilanlar ve ilan yanıtları tamamen ziyaretçiler tarafından üyeliksiz ve ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Sitemize yeni eklenen Dul Arkadaş Arıyorum kategorisi de ziyaretçilerimizin önerileri aracılığı ile eklenerek yine ziyaretçilerimizin kullanımına sunulmuştur. Site kurallarına uygun olmak şartı ile site ana sayfasında yaptığınız aramalarda ilgi alanınıza ulaşamamanız halinde bu hızlı ilan kategorisinin eklenmesini iletişim sayfamız aracılığı ile bizlerden talep edebilirsiniz. Makul her öneri site younluğuna göre en kısa sürede yayına alınmaktadır. Ayrıca site genelinde profil, ilan ya da ilan yanıtlarında sizi rahatsız eden ya da olmaması gerektiğini düşündüğünüz içerikleri de yine iletişim sayfamız aracılığı ile bizlere bildirebilirsiniz. Özetle asksevgihane.com yalnızca kısa ilanları ile değil tüm site içeriği ile üyeliksiz ve ücretsiz olarak ziyaretçilerin diledikleri gibi kategori ekleyebildikleri, gerektiğinde denetleyebildikleri, ilan ya da profil oluşturabilidikleri ziyaretçi odaklı bir hızlı ilan sitesidir. Siz de hemen kısa bir not bırakarak diğer ziyaretçiler ile etkileşime girmeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Tatlım bende bursadan seninle tanışmak isterim tabiki sende istersen.

  2. Slm ara konuşalım.

  3. Mrb selam tanismak istermisin benimle buyur van cldrn sinasi hadi araya bilirsiniz.

  4. Slm elaziğ civarı bayan arkadaş arıyorum ilgilenen hanımlar msj yada çağrı atsın.

  5. selam ben selman iyi akşamlar dulum ben yaşım 39 kastamonuda yaşıyorum cep numara.

  6. Slm Ankaranın gūzel bayanları ben burdayım tır şöförüyüm yaş farkı etmez

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015