Mobil Menü:

Dostum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Dostum

Artık arkadaş edinmek arkadaş bulmak yada gerçekten birisine güvenmek çok zor. Çünkü insanlar o kadar bencil ve sadece kendini düşünür olmuş ki birisine güvenmek ve ya birisine inanmak oldukça zor bir durum. İşte ben de bu durumdan ötürü dostum diyebileceğim gerçekten benim yanımda olacak bir arkadaş bulmak istiyorum.

Ne kadar bizim için zor bir durum olsa da insanlar birbiri ile iletişim kurmak yada birisiyle arkadaşlık kurmak istediği zaman bu gibi yerler her zaman karşımıza çıkıyor ve ya aklımıza geliyor. Benim de düşündüğüm ve belki burada güvenebileceğim ve arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş bulurum umuduyla yada bir dostum diyebileceğim bir arkadaş bulurum düşüncesi ile birlikte buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Biraz kendimden bahsedecek olursam. Ben bekar çalışan Mersin de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu durumdan dolayı da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Bu evliliğimden hiç çocuğum yok. Yaşım 38 bekar bir bayanım. Çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ve ailesine düşkün bir bayanım. Ne kadar düşkün olsam da yalnız olduktan sonra bu durumun benim için pek bir önemi yok. Dürüst saygılı samimi kibar nazik içten ve samimi bir bayanım. Boş zamanlarımda evde oturmak evde vakit geçirmek beni daha çok mutlu eder.

Dul bir bayan olduğumdan pek bir arkadaş çevrem yok. Şu anlık aklımda evlilik gibi bir düşünce yok.Sadece benim yanımda olacak dostum arkadaşım diyebileceğim bir arkadaş arıyorum. Benim gibi yalnız olan ve şu anlık arkadaşlık kurmak isteyen ve tanışmak isteyen ve benim gibi arkadaş arayan bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selam çok haklisiniz hanimefendi sizinle tanışmak istiyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015