Mobil Menü:

Dost Zıt Anlamlısı - Arkadaş Arıyorum

Dost Zıt Anlamlısı

Bazı yerlerde zıt anlamlı kelimelere bakmak gerçekten zor olabilir. Özellikle anlamını bilmediğimiz bir kelimenin zıt anlamına bakmak da bir fark yaratacağını düşünmüyorum. Ancak günümüze baktığımızda dost zıt anlamlısı kelimesinin anlamına bakmak için dostun ne demek olduğunu ve gerçek dostluğu anlamak gerekir bana göre.

Ancak baktığımızda gerçek dostluğun anlamını bilen pek kişi yok. Tabi bilen ve buna değer davranan kişileri ayrı tutuyorum ancak benim tanıdığım ve etrafıma baktığım zaman dostluk kelimesinin anlamını bilmek gerçekten zor bir durum. Dost demek onun anlamını bilmek ve gerçekten yakın arkadaşını ona göre davranmak daha mümkün olur diye düşündüm. Ancak dost veya dostluk gerçekten önemli bir durum. Dostluk yanında seni anlayan her zaman dinleyen her destek ihtiyaç duyduğunda yanında olacak kişi olur. Ancak baktığımızda eskisi gibi dostluk pek yok etrafımızda. Kişiler hep birbirine uzak davranıyor ve birbirine karşı hem yapmacık davranıyor. Bunun kaynağında da gerçek dostluğu bulamıyorlar. İşte bunun için bende dost zıt anlamlısı kelimelere bakmak istedim.

İşte açıkcası dostluk arkadaşlık yanında ki kişiye güvenmek arkadaşına inanmak ve güvenmek ve bu yüzden de seni anlayan dinleyen her zaman yanımızda olacak ve gerçekten derdini seni dinleyen ve yanında bulunan kişiye dost zıt anlamlısı bakmak ve anlamak gerekir. Seni her zaman destek olacak ve gerçekten dostluk bilen ve arkadaşlığa devam etmek güzel bir durum olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. merhaba, ben osmaniye’deyim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015