Mobil Menü:

Dost Test - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Dost Test

Bazen insan arkadaşlıklarını test etmek yada dostluklarını daha iyi anlamak için test etmek ister. Tabi bana göre ne kadar saçma bir durum gibi gelse de bunun gibi şeyleri dikkate alan veya ilgilenen arkadaşlar da bir o kadar var. Aslında baktığımızda dost test etmek veya arkadaşlarınla soru cevap şeklinde arkadaşını daha iyi tanımak daha mantıklı.

Eğer test yerine insanlar arkadaşlıklarına yada arkadaşına soru cevap sorsa veya bilmediği soruları onun hakkında bilmediklerini soru olarak sorsa ve bundan çekinmese gerçekten daha samimi arkadaşlıkları olacağını düşünüyorum. Ancak baktığımızda dost test olan ilgi o kadar büyük ki insanlar birbirini özellikle yakın arkadaşlıklara sahip kişiler eğlencesine bazen de ben arkadaşımı ne kadar iyi tanıyorum kafasında olarak internetten bu gibi sorulara cevap yada testler bulabiliyor. Aslında bunu bu kadar popüler olmasının bir sebebi de insanların birbirine olan mesafeli duruşu olabilir sanırım. Ben hiç yapmadığımdan dolayı buna ne kaynaklı oluyor bu konuda gerçekten bir fikrim yok. Ancak baktığımızda bizim gibi arkadaşlıklara sahip veya arkadaşlığa yakın arkadaşı olan veya dostu olanlar arkadaşına soracağı soruyu internette bakarak bu gibi cevaplar aramaya çalışıyor.

Tabi herkesin eğlence tarzı farklı olabilir. Ben yapmıyorum diye kimsenin de yapmayacağı yok. Ancak geçenlerde gördüm ve dost test diye bakınca gerçekten bir sürü testler karşıma çıktı ve bunu da sizinle paylaşmak ve açıklamak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015