Mobil Menü:

Dost Oyun - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Dost Oyun

Merhabalar ben arkadaş edinmek veya yeni dostluklar kurmak istediğim için dost oyun nerde diye bakmak istedim. Aslında son zamanlarda genellikle bu tarz arkadaşlıklar kurmak veya yeni arkadaşlıklar kurmak için bu tarz yerler çok tercih edilmekte olduğunu gördüm.

Bunun için bende kendi ilanımı açıp bir paylaşmak istedim. Ben bekar çalışan bir bayanım. Yaşım 27 ailem ile birlikte Yalova’da yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Benim için önemli olan arkadaşlık kurmak birisiyle tanışmak bunun da dost oyun şeklinde baktım ve karşıma bu gibi yerler çıktı. Herhangi bir üyelik gerektirmeyen yada belli bir miktar ücret gerektirmeyen ücretsiz bu arkadaşlık siteleri bence oldukça iyi. Tabi bunların için de de ücretli olanlar vardır illaki ben de bakar iken karşıma çıktı ama benim daha ok istediğim tam olarak bu tarz olduğu için kendime buraya ilan açmaya uygun gördüm. Biraz kendimde bahsedecek olursam. Ben bekar çalışan bir bayanım. Benim için önemli olan arkadaşlık kurmak ve yeni insanlarla tanışmak istediğim için buraya ilan açmak istedim. Saygılı dürüst samimi sıcak kanlı bir bayanım.Arkadaş edinmek isterim. Benim gibi arkadaş edinmek ve sohbet etmek isteyen veya benimle aynı düşüncede olan arkadaş olmasını isterim.

Benim gibi ilgilenen ve arkadaşlık kurmak veya yeni insanlarla tanışmak isteyen sohbet etmek konuşmak isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. Önemli olan burada dost oyun bunu anlamak ve arkadaşlığa değer ve önem veren benim gibi birisini arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba sizinle tanışmak isterim ben yalovadan Orkun 38 yaşındayım mesajinizi bekliyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015