Mobil Menü:

Dost Arkadaş - Arkadaş Arıyorum

Dost Arkadaş

Arkadaşlık veya dostluk kurmak gerçekten biz insanların sandığı kadar kolay bir durum değil. Çünkü ister arkadaşlık olsun ister dostluk olsun zamana dayalı bir durum olabilir. Çünkü kim olursa olsun yeni tanıştığın biri olsun yada zaman içinde tanıdığın biri olsun bir samimiyetin yoksa dost arkadaş olmak gerçekten zor olabilir.

İşte bu arkadaşlık olsun ister dostluk olsun hepsi zamana dayalı olabilir. Çünkü insanlar zaman içinde birbirine karşı samimiyet gösterir ve bu arkadaşlık pekişerek zaman içinde dostluğa sahip olabilir. Ancak baktığımızda eskisi gibi ne arkadaşlıklar mümkün ne de dostluklar mümkün çünkü herkes zaman içinde değişmiş ve zaman içinde bu sevgi yada arkadaşlık fikri gitmiş olabilir.Benim için de bu durumu karşısında her zaman güzel bir fikire sahip olmak gerçekten güzel olabilir. Ancak dostluk ve arkadaşlık herkesin ister farklı yerlerde olması isterse de aynı yerde olması hiçbir değişiklik olmaz. Önemli olan birbirini anlamak ve aradaki samimiyeti gerçekten değer vermek diye düşünüyorum.

İşte bunun için ben de dost arkadaş gibi durumun içinde olmak ve gerçekten bir arkadaşa sahip olmak yeni insanlarla tanışmak istediğimden dolayı arkadaşlık durumunu korumak ve pekiştirmek bence herkes için önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015