Mobil Menü:

Dost Arıyorum - Arkadaş Arıyorum

Dost Arıyorum

Arkadaşlık kurabileceğim gerçekten beni anlayan bu hayatta bana değer veren ve beni sevebilecek hem bana arkadaş dost hem de eş olabilecek bir hayat arkadaşı arıyorum. Bunun için de dost arıyorum çünkü eşden önce bir insan sevdiği kişi ile arkadaş dost olması gerek diye düşünüyorum.

Bunun için de bu şekilde buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Umarım beni anlayan dinleyen gerçekten ne istediğini bilen ve her zaman eşine kıymet değer veren bir bey bulabilirim. Ancak şu zamanlar yani günümüzde artık gerçek sevgiyi gerçek aşkı bulmak sana sadık sana ömür boyu yanında olacak birisini bulmak zor diye düşünüyorum. Ama yine de umudum var ve bu umutla birlikte buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Daha önce bir kez evlilik yaptım ancak istediğim aileye yada sevgiye sahip olamadım ve boşandık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim.Bekar çalışan dürüst saygılı kibar nazik içten bir bayanım. Yaşım 35 Kastamonu’da yaşıyorum. Benim istediğim beni anlayan dinleyen her zaman yanımda olacak gerçekten benimle eşten önce dost arkadaş gibi olabilecek bir dost arıyorum. Benim gibi düşünen ve hayat arkadaşı arayan ve gerçekten niyeti bu olan bir bey arıyorum. Hayat paylaştıkça güzel seni seven seni anlayan gerçekten yanında huzur bulduğun mutlu olduğun birisi olunca hayat daha güzel oluyor. Zaman daha güzel geçiyor. Ve ben artık mutlu olmak istiyorum.

Benim gibi düşünen hayata bakış açısı benimkisine benzer olan beni anlayacak karşılıklı anlayış sevgi olacak bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum. Dürüst saygılı kibar nazik bir bey olması evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 35-48 arası olan maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin yeterli benim için. İlgilenen benim gibi dost arıyorum olan bir beyle tanışmak ciddi olan bir bey ile tanışmak isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015