Mobil Menü:

Dost arayan bayanlar - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Dost arayan bayanlar

Merhaba ben Osaman 39 yaşındayım daha önce hiç evlilik yapmadım. Ciddi ileriye dönük evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyebileceğim bir bayan arıyorum. Benim hayat felsefem evleneceğim bayanın beyine her şeyden önce bir dost, arkadaş ya da sırdaş kadar yakın olmasıdır. Ki arada çok iyi bir samimiyet ile gelen bitmeyen sürekli yeşeren duygular olsun. İlanımın başlığını seçerken çok düşündüm malum yanlış anlaşılmalarda olabiliyor çok iyi niyetli bir kelime olan “dost” kelimesi için. İlanımın onaylanmayacağını düşündüğüm için özellikle girişte bunu bir açıklamak istedim.

Diğer yandan maddi sorunum yok. Ailemin tek çocuğu olarak yetiştim ancak asla şımarmadım ve tüm hayatım işim ve evim arasında geçti diyebilirim. Maddi bir sorunum yok orta derecede bir maddiyata sahibim denebilir. Aradığım bayan hiç evlenmemiş de olabilir dul bir bayan da olabilir ancak çocuk olmaması kaydı ile. Yaş olarak 30 ile 40 yaş arasının uygun olacağını düşünüyorum. Eğer çalıyor ve bunu evlilik hayatınızda da sürdürmek istiyorsanız sorun olmaz benim için önemli olan eşimin kendini nasıl mutlu hissettiğidir. Ev hanımı da olabilir iş hayatı var ise devam da edebilir. Ben tüm maddi ve manevi gücüm ile her zaman eşimin ardında dururum.

Fiziksel özellik olarak fazla değinmediğimizn farkındayım ancak girişte de anlattıklarımı okuduiseniz dış güzellikten çok iş güzelliğe önem veren manevi gücü yüksek bir bayan ile hayatımı birleştirmek istediğimi anlamışsınızdır. Diğer kıriterlere uyduğunuzu düşünüyorsanız yazın beraberce yazışalım. Sizin şartlarınıza ben ne kadar uyuyorum şartlarınızı yazın örneğin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Slm ben hüseyin balikesir yaş 47bekârim samimi ve dürüstlük içinde tanışmak dosluklar kurmak ısterim tercihim yakin illerdir sadece bayanlar arasin meffahat çikar beşinde olanlar uzak dursun.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015